20 komentāri

Atceraties realitātes šovu TV Zvaigzne? Tur piedalījās viena ļoti uzņēmīga un ar labu balsi apveltīta jaunkundze vārdā Santa Getmančuka jeb Santa Vintage, kā tika iesaukta šovā. Lūk, viņa nākusi klajā ar vēl kādu garadarbu pēc tam, kad jau debitēja mūzikas lauciņā ar kādu dziesmu…

“Dziesmas teksta pamatā ir dzejolis, kuru pagājušajā gadā kopā ar [Ex] Da Basu (vēl viens šova dalībnieks) patriotiskajā nedēļā kopā lasījām TV Zvaigznē, un nu pēc gada ir tapusi arī dziesma,” lepna par paveikto ir Santa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaņdarbs Ceļojums pagātnē vēsta par vēsturiskiem notikumiem un to sekām, par kurām tiek runāts vēl šodien. Vēl šodien liekam ziedus to atceres dienās un pieminam visus bojāgājušos.

FOTO

Videoklipa sižetā mākslinieciski tiek atainots, kā parasta meitene dodas nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa. Nolemjot aizvērt acis, lai uz brīdi pieminētu visus, kuri cietuši kara darbībā, viņa pati nonāk vēsturisku objektu punktos, kur arī sākas viņas ceļojums pagātnē. Vēl sižetā tiek atainoti dažādi blakus esoši tēli, kurus redz galvenā varone, nesaprašanā, kāpēc viņu neredz citi, līdz viņa saprot, ka redz to, ko ir iedomājusies, kā varēja izskatīties karš pēc skolotājas vai vecmāmiņas stāstītā. Videoklipā tiek pabūts tikai dažos vēsturiskajos objektos, taču der atcerēties, ka tādi bija vairāki.

VIDEO

“Ar šo skaņdarbu mēs aicinām cilvēkus iededzināt svecīti ne tikai, kad pienāk 11. un 18. novembris, bet atcerēties vēsturiskos notikumus biežāk un priecāties, ka dzīvojam brīvā valstī, brīvā zemē,” tā Santa Vintage.

TOP komentāri

 • Agnesite
  +18 +18 0

  Agnesite

  Vienmēr atradīsies kritizētāji !. Man gan ļoti patika, malacis. Tiešām skaisti.
 • noskatījos
  +9 +9 0

  noskatījos

  Malacis, ļoti labi nostrādāts. Kamēr citi lallina pa krievu militāristu festivāliem, meitēns uzraksta patriotisku dziesmu.
 • Gi
  +9 +8 -1

  Gi

  Prieks dzirdēt, ka jaumi mākslinieki pievēršas savas tautas godināsanai skaļi. Paldies!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl