Komentāri
Instrumenti Dziesmu un deju svētku laikā izdod Vislēnāko deju pasaulē
Foto: LETA

Grupa Instrumenti, kas darbojas XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncerta radošās grupas sastāvā, piedāvā noklausīties savu jaunāko singlu Vislēnākā deja pasaulē. Tā savu pirmatskaņojumu piedzīvos šodien koncertuzvedumā Te mēs es@m, informē grupas Instrumenti pārstāve Līva Pētersone.

Mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m tapšanas procesā grupa Instrumenti iesaistījušies pagājušajā gada nogalē kopā ar māksliniecisko vadītāju Edīti Ābeltiņu, režisoru Valteru Sīli un scenogrāfi Ievu Kauliņu. Instrumenti ne vien veidojuši deju muzikālo pavadījumu aranžijas, bet arī radījuši vairākus jaunus skaņdarbus īpaši šim koncertuzvedumam, norāda L. Pētersone.

“Ir patiess saviļņojums atrasties uz vienas varenas skatuves kopā ar vairākiem simtiem Latvijas labāko jauno dejotāju. Esam piedzīvojuši vēl nepazītas emocijas, vērojot visa radošā procesa attīstību, redzot, kā viens punktiņš zīmējumā pārtop par neticama raksta kulminējošo elementu,” stāsta mūziķi.

Koncertuzvedumu laikā, kas notiks šodien Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā plkst. 12.00 un 19.00, grupa Instrumenti kāps uz skatuves un noslēgumā izpildīs arī jauno dziesmu Vislēnākā deja pasaulē.

Šovakar plkst. 19.00 mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m tiešraide būs skatāma lietotnē LMT Straume.

Lasi vēl