Iepazīsti Rīgu kopā ar bērniem un piedalies orientēšanās spēlē pa Vecrīgu

Komentāri

Tuvojas Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki un pavisam drīz Rīgā viesosies mazie dziedātāji un dejotāji no visas Latvijas. Kā ik vasaru, rīdzinieku skaitu papildinās arī pilsētas viesi, kuri ieradušies apmeklēt Rīgu un pavērot dažādo kultūras programmu.

Lai ikviens – gan dzimuši rīdzinieki, gan Rīgas viesi – gūtu pirmo iespaidu par Vecrīgu vai atklātu to no jauna, radīta unikāla grāmata Vai Rīga jau gatava?, kuru papildina lietotne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grāmatā Vai Rīga jau gatava? atlasīti nostāsti par daudzām Vecrīgas vietām – Rātslaukumu, Pulvertorni, Doma baznīcu un citiem galamērķiem, kā arī teikas par Rolandu, Lielo Kristapu un Pētera Lielā zirga pakavu. To ilustrējusi pazīstamā latviešu bērnu grāmatu māksliniece Agija Staka, kuras krāšņajos zīmējumos teiksmas, vēsturiskie notikumi un personāži atdzīvojas, lieliski papildinot vēstījumu.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Priekšlapās ievietotā karte rosinās bērnus un viņu vecākus izstaigāt grāmatā aprakstītās un ilustrētās vietas, iepazīstot teiksmas un redzot objektus šodienas vidē. Iedvesmojoties no grāmatas, ir izveidota lietotne Vai Rīga jau gatava?. Tā spēles veidā izvadās pa grāmatā aprakstītajām Vecrīgas ievērojamākajām vietām. Arī lietotnes ilustrāciju autore ir māksliniece Agija Staka, bet Brīvības pieminekli zīmējusi Dzintra Aulmane.

Lietotne Vai Rīga jau gatava? ir bezmaksas un to var lejupielādēt Google Play veikalā.

Tikmēr piektdien, 3. jūlijā, plkst. 15:00 pie Brīvības pieminekļa, atverot grāmatu un iemēģinot lietotni Vai Rīga jau gatava?, tiks dots starts orientēšanās spēlei pa Vecrīgu.

Nāc kopā ar ģimeni un aicini līdzi draugus!

Lasi vēl