Komentāri

Grupa Ryga, kas līdz šim publicējusi vairākas dažāda žanra dziesmas, turpina savus muzikālos eksperimentus un klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu Give Me Your Love, kas ierakstīta sadarbībā ar Ņujorkā dzīvojošo amerikāņu dziedātāju Koreju Endrjū (Corey Andrew), informē kompānijas Mikrofona ieraksti pārstāvji.

”Mums patīk izmēģināt spēkus dažādos žanros un sadarbībā ar dažādiem izpildītājiem. Mūzikā nav un nevar būt nekādu tabu. Ir atļauts viss, un es to ar prieku izmantoju. Dziesma Give Me Your Love ir stāsts par divu jauniešu pirmo mīlestību, pirmajām trauslajām attiecībām, kad visu redz un jūt sakāpināti un ļoti jūtīgi. Atšķirība starp dziesmas pirmo versiju un to, kāda tā ir tagad, ir milzīga. Pieļauju, ka koncertos tā skanēs krietni vien agresīvāk,” stāsta Mārcis Judzis, kuru pierasts redzēt un dzirdēt bundzinieka ampluā rokgrupā Dzelzs vilks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Korejs Endrjū. Publicitātes foto

Korejam Endrjū šī nav pirmā sadarbība ar ierakstu kompānijas MicRec māksliniekiem. ”Arī šoreiz piekritu ar prieku un es domāju, ka šī dziesma var kļūt par hitu, un es esmu gatavs kopā ar Ryga koncertēt un uzstāties ar to visā pasaulē!” dziesmas potenciālu atzīst amerikāņu dziedātājs.

Dziesmu Give Me Your Love Jauno dziesmu Labo skaņu ierakstu studijā producējis pats dziesmas autors un grupas Ryga dzinējspēks Mārcis Judzis. Ierakstīja, miksēja un producēt palīdzēja Jānis Kalve. Dziesmas skaņas gala apstrāde veikta Zviedrijas studijā Cutting Room, kur savas dziesmas pabeidz daudzi pazīstami Eiropas populārās mūzikas izpildītāji. Šonedēļ dziesma nonāks arī Igaunijas un Lietuvas radiostacijās, bet līdz nedēļas beigām tiks izplatīta arī Eiropas klubos un radiostacijās, bet nākamajā nedēļā paredzēt publicēt arī dziesmas remiksus, ko izveidojuši Rodions Gordins un Lielbritānijā rezidējošais deju mūzikas producents XYPO.

Grupas Ryga iepriekšējais singls angļu valodā Tits un tā provokatīvais video izdots Polijā, kur guvis zināmu ievērību, kā rezultātā grupa saņēmusi uzaicinājumu piedalīties divos nozīmīgos festivālos.

 

Lasi vēl