Grupa Jorspeis aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu

Komentāri
Grupa Jorspeis aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu
Foto: Andris Sproģis, facebook/jorspeis

Grupa Jorspeis aicina izbaudīt Ziemassvētku noskaņu svētku koncertā 19. decembrī plkst. 19.00 Rīgas Mateja baznīcā, informē grupas pārstāvis Māris Prindulis.

Grupas Jorspeis Ziemassvētku koncertā, kas tiek rīkots jau septīto gadu un kļuvis par ikgadēju tradīciju, apmeklētāji nepiespiestā atmosfērā aicināti dziedāt līdzi, izbaudot klasiskās Ziemassvētku dziesmas un Jorspeis autordziesmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau ierasts, koncertā uzstāsies arī vairāki Jorspeis draugi – mūziķis, dziesmu autors, kā arī fonda Viegli pārstāvis Jānis Strapcāns un grupa MyRadiantU, kas pašmāju klausītājiem kļuvusi plašāk pazīstama pēc piedalīšanās Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā. Jānis Strapcāns koncertā atskaņos vairākas savas jaunākās kompozīcijas, savukārt īpašu svētku programmu sagatavojuši arī MyRadiantU mūziķi.

Koncertā piedalīsies arī Māris Prindulis, Linda Seļava-Prindule, Jolanta Šulce, Jānis Driksna, Ilze Zābaka, Miķelis Vīte, Oskars Sproģis, Normunds Piesis, Didzis Bordo un citi mūziķi, publikai solot sirsnīgu, brīvu un priecīgu Ziemassvētku baudīšanas, kopā būšanas un dziedāšanas vakaru.

Biļetes uz koncertu var iegādāties interneta vietnē eKase.lv.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl