Gas of Latvia un Manta iepriecina ar jauniem videoklipiem

Komentāri

Jau šonedēļ — ceturtdien un piektdien — kinoteātra K.Suns kinozālē koncertēs divas no Latvijas alternatīvās mūzikas redzamākajām grupām Gas of Latvia un Manta. Gaidot koncertus, abas grupas laiž klajā pa videoklipam, informē biedrības HI pārstāve Dita Ābola.

Koncertu gaidās elektroniskās mūzikas apvienība Gas of Latvia klajā laidusi mākslinieces Zanes Zelmenes video skaņdarbam Sniegavīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savukārt ansamblis Manta publisko klipu dziesmai Eva Eva no topošā albuma repertuāra, kas ieskaņota Ingus Baušķenieka studijā.

Video

Abas grupas uz koncertiem biļetes aicina iegādāties iepriekšpārdošanā, jo vietu skaits kinoteātrī ir ierobežots, kā arī ierasties uz koncertiem laicīgi. Pasākuma sākums paredzēts pulksten 19.00, pirms grupu uzstāšanās būs skatāmi video no grupas Kartāga arhīva. Ceturtdien koncertu sāks Gas of Latvia un noslēgs Manta, bet piektdien grupu secība būs otrāda. Biļetes iepriekšpārdošanā iegādājamas Biļešu Servisa kasēs un bilesuserviss.lv.

Gas of Latvia spēlēs dziesmas no nesen izdotā albuma Swan Lake ar īpaši veidotu Zanes Zelmenes videopavadījumu. Kopā ar Andri Indānu uzstāsies Anna Ķirse (balss, taustiņi) un Undīne Balode (čells).

Manta sniegs ieskatu sava topošā albuma atmosfērā, kā arī spēlēs dziesmas, kas radušās dažādu projektu ietvaros. Video liks Raitis Kalniņš, multimākslinieks no Limbažiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl