FOTO: Melo-M Megaorķestris “plosās” Vecgada koncertā

Komentāri
FOTO: Melo-M Megaorķestris “plosās” Vecgada koncertā
Publicitātes foto

30. decembrī čellu trio Melo-M fani pulcējās Rīgas Kongresu namā, kur, kā ik gadu, izskanēja Melo-M Vecgada koncerti.

Šis gads bija īpašs, jo kopā ar Melo-M uz skatuves uzstājās vairāk nekā 60 čellisti, izveidojot lielāko čellu orķestri Latvijas vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Esam gandarīti, ka šī gada noslēgumā mums izdevies radīt īpašu un vienreizēju kolektīvu, kas apvieno dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Jau pirmajos mēģinājumos sajutām, ka sajūtas, kas pārņem klausoties tik iespaidīga sastāva skanējumu, ir īpašas un neatkārtojamas. Līdz šim koncertos piedāvājām trīs čellus, tagad to būs vairāk nekā 53, tāpēc visi, kas vēlas to piedzīvot, laipni aicināti tikties ar mums Kongresu namā 30. decembrī,” pirms koncerta pauda Melo-M mūziķi.

Melo-M Vecagada lielkoncertā Kongresu namā izskanēja gan Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas trio izpildījumā, gan iespaidīgā orķestra muzicēšana koncerta noslēgumā.

Šis gads mūziķiem ir galā, bet jau februāri Melo-M uzsāks Latvijas koncerttūri lielākajās Latvijas pilsētās.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl