Fono Cēsis izziņo pirmās dienas mūziķus

Komentāri
Fono Cēsis izziņo pirmās dienas mūziķus
Publicitātes foto

Festivāla Fono Cēsis, kas norisināsies Cēsu 810 gadu svinību laikā 22. un 23. jūlijā, organizatori izziņo pirmās dienas mākslinieku sarakstu, ko galvenokārt veido pašmāju roka apvienības.

22. jūlijā uz Fono Cēsis skatuves kāps grupas Pienvedēja piedzīvojumi, Linga, Inokentijs Mārpls, Laika suns, RR Band, Doni Tondo, kā arī īpašie viesi no Igaunijas – Sibyl Vane. Pēc piektdienas koncerta par dejām un ballīti gādās dīdžejs un radio personība Artis Dvarionas, informē festivāla rīkotāju pārstāvis Jānis Sildniks.

Pēc uzvaras Igaunijas jauno grupu konkursā Sibyl Vane ir kļuvusi par pieprasītu alternatīvā roka, blūza un popmūzikas apvienību, atzīmējoties arī ārpus savas valsts robežām. Latvijas publikai Sibyl Vane ir pazīstama pēc uzstāšanās festivālos Positivus, Summer Sound, kā arī grupas Garbage iesildīšanas koncertzālē Palladium.

Video: Sibyl Vane – On ’til Dawn

Fono Cēsis programmas direktors Marts Sildniks norādīja, ka festivāla pirmās dienas vakarā uzsvars ir likts uz pašmāju rokmūzikas māksliniekiem, taču jau šonedēļ tiks izziņoti 23. jūlija mākslinieki, kuru vidū arī gaidāmi festivāla galvenie viesi no Lielbritānijas.

Festivāls būs baudāms bez maksas.

Foto

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA Fono direktors Lauris Sildniks norādīja, ka Fono Cēsis ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu Fonofest. Šogad tas pirmo reizi norisināsies ”smilšu laukumā” pie Cēsu stacijas, kurā pasākuma teritorijai tiks pievienota arī telšu pilsēta.

Seko jaunumiem Fono Cēsis Facebook lapā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl