Komentāri
Festivāla Laba Daba biļetes no sestdienas pieejamas arī Nabaklab
Grupa Zāle. Publicitātes foto

30. maijā klubā Nabaklab tiks sākta biļešu tirdzniecība uz šā gada starptautisko mūzikas festivālu Laba Daba, to svinot ar tematisku koncertu.

No 30. maija klubā Nabaklab biļetes uz festivālu Laba Daba būs nopērkamas par izdevīgāku cenu. Tirdzniecībā būs pieejamas divu dienu un grupas biļetes. Svinot biļešu tirdzniecības uzsākšanu, Nabaklab gaidāms tematisks pasākums ar vairāku mūzikas apvienību un dīdžeju piedalīšanos. Grupas S.A.D. un Zāle uzstāsies arī šā gada festivālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pat tie, kas deviņdesmito gadu Latvijas alternatīvo mūziku zina tikai pēc nostāstiem un vecu Ulda Rudaka recenziju nejaušas pārlasīšanas portāla Diena arhīvā, ir dzirdējuši par grupu Skumju akmeņi – tā laika vienīgo gotiskā roka apvienību. Pēc vairākiem nenoteiktībā un klusībā pavadītiem gadiem, šīs pagrīdes kulta grupas radošais kodols parādīsies jaunā formācijā – apvienībā ar nosaukumu S.A.D., kurā dotas atsauces arī uz iepriekšējo grupas nosaukumu.

Postfolk grupa Zāle nesen laidusi klajā savu albumu Viņa. Grupas mūzikai raksturīgs daudzslāņains skanējums, kam pamatā ir maiga, atmiņā paliekoša melodija, netradicionāla, tomēr ausij tīkama vokāla harmonija, kas apaudzēta ar neierastu mūzikas instrumentu apvienojumu.

Vakara turpinājumā uz skatuves kāps arī mūzikas apvienība Mono:tas, bet par kopējo muzikālo gaisotni visa vakara garumā jaunajā Nabaklab bārā Flora rūpēsies DJ Ieva.

Vakara vienojošais elements ir fakts, ka visās minētajās mūzikas grupās vokālos pienākumus pilda sievietes.

Jau ziņojām, ka starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam Līgatnes pagasta Ratniekos.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl