Komentāri
Ekscentrisko puišu Kazaky uzstāšanās Rīgā pārcelta uz augustu
Kazaky. Foto: Kate Kondratieva

Piektdien, 17. aprīlī, Sapņu fabrikā paredzētā ukraiņu puišu grupas Kazaky uzstāšanās pārcelta uz Daugavas koncertzāli Vecrīgā un notiks 21. augustā, informē koncerta rīkotājs Aivars Līpenītis. Drīz gaidāmi programmas papildinājumi.

Uzstāšanās pārcelšana notikusi, vienojoties grupas menedžmentam, šova organizatoram IC Concerts un norises vietām, par atbilstošāku pasākuma norisei atzīstot Daugavas koncertzāli, kas šā gada sezonu uzsāks 25. aprīlī. ”Kazaky šovs Sapņu fabrikā nebūs vērojams, ņemot vērā īslaicīgus nakts pasākumu papildpakalpojuma ierobežojumus Sapņu fabrikā. Sakarā ar nepastāvīgajiem laikapstākļiem pasākumu jaunajā norises vietā – daļēji atvērtā tipa koncertzālē – nebija vēlams rīkot 17. aprīlī, tādēļ IC Concerts vienojās ar Kazaky menedžmentu par tuvāko iespējamo norises laiku šovasar – 21. augustu,” skaidro A. Līpenītis. Koncerta organizators IC Concerts atvainojas par iespējamām neērtībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedošā puišu deju trio Kazaky jeb “puiši uz papēžiem” (Boys on Heels), kā grupu nodēvējis laikraksts The New York Times, izcelsme meklējama Armēnijā, Ukrainā un Itālijā, pēdējie pāris gadi saistās ar galvu reibinošiem panākumiem un popularitāti. Sadarbība ar vairākiem popmūzikas grandiem, tajā skaitā kopīgas uzstāšanās un dalība Madonna mūzikas video Girl Gone Wild, jūsmīgas publikācijas par Kazaky tādos izdevumos kā GQ, Billboard, DNA Magazine, Attitude, L’Officiel, Los Angeles Times, The New York Times un citos, kā arī atzinība no ietekmīgiem modes māksliniekiem, piemēram, Stefano Gabbana, Prabal Gurung u.c., kuru skatēs piedalījusies Kazaky, ir daļa no panākumu uzskaitījuma. Kazaky pērn uzsākuši pasaules turneju The Pulse Tour, kuras laikā šovasar viesosies Latvijā.

21. augustā Daugavas koncertzāle durvis vērs pēc plkst. 20.00, lai visas nakts garumā priecētu viesus ne tikai ar Kazaky uzstāšanos, bet arī pašmāju mūziķu un citu mākslinieku šoviem, kas tiks izziņoti, tuvojoties pasākumam. Līdz šim iegādātās biļetes ir spēkā apmeklējumam 21. augustā, kā arī tās var atgriezt, rakstot uz info@bilesuparadize.lv. Stāvvietu biļetes un galdiņus var iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā. Papildu informāciju meklējiet concertsandfestivals.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl