Daugavpils teātrī top poļu režisores izrāde

Komentāri
Daugavpils teātrī top poļu režisores izrāde
Publicitātes foto

29. janvārī Daugavpils teātrī gaidāma pirmizrāde poļu rakstnieces Dorotas Maslovskas (Dorota Masłowska) lugai Pie mums viss kārtībā Lucinas Sosnovskas (Lucyna Sosnowska) režijā, informē teātra pārstāve Juta Valaine.

Pie mums viss kārtībā iecerēta kā patiesa komēdija par absurdo realitāti, kurā lomas atveidos Vera Hramņikova, Jeļena Ņetjosina, Žanna Lubgāne, Egils Viļumovs, Miroslavs Blakunovs u.c..

Režisori L. Sosnovsku daugavpiliešiem bija iespēja iepazīt jau 2013. gadā, kad viņa piedalījās festivālā Telpa – Daugavpils. Iedvesmojoties no Daugavpils multikulturālās vides, tapusi izrāde par mūsdienu cilvēku vērtībām, par to, cik dažādi un tajā pašā laikā līdzīgi mēs esam. Cik bieži gan uz jautājumu Kā tev iet?, cilvēks atbild: Viss kārtībā. Bet vai vienmēr tā patiešām ir?

Izrāde tiek ieteikta teatrālā avangarda un skatuvisko eksperimentu cienītājiem.

Tuvākās izrādes – 29. janvārī plkst. 18.30 un 1. februārī plkst. 17.00.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl