Dailes teātrī izrāžu maiņa

Komentāri
Dailes teātrī izrāžu maiņa
Dailes teātra izrāde Lēnprātīgā. Foto: Jānis Deinats

Dailes teātris aicina pievērst uzmanību izrāžu maiņai.

Aktrises veselības problēmu dēļ 22. novembra izrāde Pīters Pens pārcelta uz 7. februāri plkst. 15.00. Iegādātās biļetes derīgas vai tās var nodot visās Biļešu paradīzes kasēs. E-biļešu īpašniekus, kuri nevēlas skatīties izrādi šajā datumā, aicināti rakstīt uz info@bilesuparadize.lv, nauda tiks aizskaitīta atpakaļ. 25. novembra izrādē Pīters Pens Vendijas lomā būs Ieva Segliņa.

25. novembrī atcelta izrāde Lēnprātīgā. Biļetes lūgums nodot jebkurā Biļešu paradīzes kasē, e-biļešu pircējiem nauda tiks aizskaitīta atpakaļ. Dailes teātris piedāvā iegādāties biļetes uz 2. decembra, kā arī 21. un 28. janvāra izrādēm.

Dailes teātris atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl