Cēsu hārdkoristi Enhet svinēs 14. dzimšanas dienu

Komentāri

Cēsu smagās mūzikas apvienība Enhet no 28. līdz 30. maijam atzīmēs savu 14. pastāvēšanas gadu, sniedzot koncertus Nabaklab Rīgā, Tautas harmonijas centrā Valmierā, kā arī pašu mājās – Cēsu Fonoklubā, informē grupas dalībnieks Jānis Sildniks.

Enhet visus koncertus svinēs kopā ar vienu no šā brīža aktīvākajām Polijas metāla apvienībām Lostbone. Grupa 2014. gada nogalē laida klajā savu ceturto pilna apjoma albumu Not Your Kind. Tāpat atsevišķos pasākumos pievienosies Cēsu hardcore skatuves grupas Spit it Out, kā arī Ghetto Zloba, B.A.R. un grupa Liblikas no Igaunijas.

Pirmais koncerts norisināsies jau ceturtdien, 28. maijā, klubā Nabaklab.

Viens no Enhet dibinātājiem – basģitārists Mārtiņš Brants – ir priecīgs par gaidāmajiem svētkiem: ”Grupas jubileja mums ir izveidojusies par nemainīgu tradīciju jau vairākus gadus. Ierasts, ka rudenī dodamies Eiropas turnejā, bet pavasarī svinam svētkus. Īpašs notikums būs koncerts Valmierā, kur neesam uzstājušies kopš 2007. gada – ir jūtams, ka alternatīvā skatuve sāk atdzīvoties, un ir tikai loģiski, ja viens no tās epicentriem atrodas Latvijas underground skatuvei vēsturiski nozīmīgajā Valmierā.”

Nelielo koncertu sēriju Enhet noslēgs sestdien pašu mājās FonoKlubā, kur pievienosies cita pašmāju alternatīvajai skatuvei labi pazīstama apvienība – Ghetto Zloba.

14 gadu laikā Enhet ir izdevuši divus albumus, kā arī spēlējuši vairāk nekā 300 koncertus 12 valstīs, dalot skatuvi ar tādām apvienībām kā Madball, Agnostic Front, Cradle of Filth, Soulfly un daudzām citām. Šobrīd cēsnieki aktīvi strādā pie jaunā materiāla, lai jau šajā vasarā to celtu gaismā. Grupas jaunākais albums Keep it Clear iznāca 2012. gadā.

Lasi vēl