Carnival Youth izdod pirmo singlu no topošā albuma Propeller

Komentāri
Carnival Youth izdod pirmo singlu no topošā albuma Propeller
Publicitātes foto

Grupa Carnival Youth šodien, 29. februārī, klausītāju uzmanībai nodod pirmo singlu Connection Lost no 1. aprīlī gaidāmā otrā studijas albuma Propeller, ziņo grupas menedžere Guna Zučika.

”Mēs paši esam nogaidījušies, kad varēsim spēlēt jauno materiālu, tāpēc, lūdzu, jūsu uzmanībai Connection Lost – dziesma par pārmaiņām cilvēku tīklu pārklājumos,” dziesmu piesaka grupas dalībnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma ekskluzīvi no šodienas līdz piektdienai pieejama tikai digitālajā platformā Spotify, bet sākot no 4. marta arī citos digitālās mūzikas izplatīšanas kanālos un Itunes būs pieejams albums iepriekšpārdošanā. Piektdien gaidāms arī singla Connection Lost video.

Klausies dziesmu!

Jaunā albuma producents ir Gatis Zaķis, albums ierakstīts Face White Studios Viļņā un Tru Music Studio”Rīgā.

Grupa Carnival Youth gada sākumā Groningenā, Nīderlandē saņēma European Border Breakers Award balvu par debijas albuma No Clouds Allowed starptautiskajiem panākumiem. Arī ar albumu Propeller grupai paredzēti koncerti Eiropā. Aprīļa beigās Carnival Youth uzsāks turneju un koncertēs Polijā, Čehijā, Slovākijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē un Lielbritānijā. Albuma Propeller koncerttūre Latvijā notiks šī gada rudenī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl