Carnival Youth izdod albumu Propeller

Komentāri

Šodien, 1. aprīlī, grupa Carnival Youth izdod otro studijas albumu Propeller un uzsāk biļešu tirdzniecību uz Latvijas koncerrtūri, informē grupas menedžere Guna Zučika.

Jaunā albuma producents ir Gatis Zaķis, albums ierakstīts Face White Studios Viļņā un Tru Music Studio Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas koncerttūres ietvaros grupa koncertēs Vidzemes koncertzālē Cēsis, Jelgavas kreklos, Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, Multiklubā Valmierā, Jūras vārtos Ventspilī, Fontaine Palace Liepājā un Palladium Rīga. Biļetes pieejamas eKase.lv un Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā. Pirmās trīs dienas biļešu cena uz koncertiem Cēsīs, Jelgavā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī un Liepājā maksās 8 eiro, bet Rīgā – 10 eiro. No pirmdienas, 4. aprīļa, biļetes Latvijas pilsētās maksās 10 eiro, Rīgā – 12 eiro. Biļetes, tuvojoties koncerttūrei, kļūst dārgākas.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Aprīļa beigās Carnival Youth uzsāks Eiropas turneju un koncertēs Polijā, Čehijā, Slovākijā, Slovēnijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē, Beļģijā, Francijā, Igaunijā un Lielbritānijā. Briselē 8. maijā grupa būs īpašie viesi Andrew Bird koncertā un 20. maijā Carnival Youth spēlēs Londonas leģendārajā koncertzālē Koko, NME Club Night ietvaros, kā arī 21. maijā mūzikas industrijas konferencē – festivālā The Great Escape Braitonā.

Video no albuma tapšanas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl