Komentāri
Biļetes uz Black Sabbath vienīgo koncertu Baltijā vēl pārdošanā
Publicitātes foto

Nākamotrdien, 5. jūlijā, Arēnā Rīga norisināsies pasaules dižākās smagā roka grupas – Black Sabbath –vienīgais koncerts Baltijas valstīs. Tās būs ardievas vienai no leģendārākajām apvienībām rokmūzikas vēsturē.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā. Stāvvietas biļete maksā 79 eiro, biļete fanu zonā – 99 eiro, sēdvietas pieejamas, sākot no 59 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, grupa, kas visspēcīgāk izmainījusi rokmūzikas attīstības gaitu, dosies grandiozā atvadu turnejā The End. Black Sabbath dalībnieki Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne), Tonijs Aiomi (Tony Iommi) un Gīzers Batlers (Geezer Butler) paziņojuši, ka gaidāmie koncerti pārspēs visas iepriekšējās koncerttūres ar ”hipnotizējošāko skatuvi grupas vēsturē”. Grupas līderis Ozijs Osborns: ”Kad šī turneja noslēgsies, tās tiešām būs beigas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē”.

Apjomīgā pasaules turneja sākās 2016. gada janvārī Ziemeļamerikā, savukārt šovasar Black Sabbath Eiropā sniegs koncertus 14 valstīs, tostarp 5. jūlijā Latvijā.

”Black Sabbath atgriešanās ar jaunu albumu un koncertturneju parādīja, ka vīriem ir ”iekšā” vairāk nekā vienam otram no jaunajiem rokeriem,” laikrakstā Diena raksta mūzikas žurnālists Uldis Rudaks.

Black Sabbath ir pārdevuši 70 miljonus albumu, saņēmuši divas Grammy balvas un 2005. gadā uzņemti Rokenrola Slavas zālē.

Foto

Lasi vēl