Komentāri
Biļešu cenas uz Barišņikova izrādi Jaunajā Rīgas teātrī SS.lv sasniedz pat 900 eiro
Foto: ekrānuzņēmums

Ceturtdien Jaunā Rīgas teātra Lielajā zālē notiks pirmizrāde Alvja Hermaņa iestudējumam BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS, kuru režisors iestudējis sadarbībā ar aktieri, seriāla Sekss un lielpilsēta zvaigzni Mihailu Barišņikovu.

Līdz pirmizrādei atlikušas vien pāris dienas, tāpēc nav nekāds brīnums, ka biļetes jau ir izpārdotas. Tiesa gan, šo to vēl iespējams iegādāties vietnē SS.lv. Tiesa gan, lai klātienē vērotu kādu no izrādēm, būs jāšķiras no paprāvas naudas summas – jau tagad biļešu cenas sasniedz pat 900 eiro, 450 eiro par vienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā īpašajā teatrālajā piedzīvojumā Barišņikovs interpretēs Brodska dzeju. Hermanis un Barišņikovs aizvedīs skatītājus iedomātā pasaulē, ļaujot līdzpārdzīvot Brodska sarežģīto, lirisko un iedarbīgo vārdu spēli. Dzejai skanot dzejnieka dzimtajā valodā, iestudējums BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS ar tekstu un kustību atklās dzejnieka daudzpusīgo garīgo pasauli, kas piepildīta ar dziļu jēgu un patiesām emocijām.

Nobela prēmijas laureātu dzejnieku Josifu Brodski un leģendāro mākslas personību Mihailu Barišņikovu saistīja cieša draudzība, kas ilga 22 gadus līdz pat Brodska nāvei 1996. gadā. Abi atkal satiksies uz skatuves režisora Alvja Hermaņa iestudējumā.

Iestudējuma scenogrāfe ir Kristīne Jurjāne. Izrādi Jaunais Rīgas teātris veido kopā ar Baryshnikov Productions.

Izrādes notiks krievu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl