Atklāj Latvijas paviljona nosaukumu Venēcijas mākslas biennālē

Komentāri

Dzīve uz Zemes tiek izniekota – šādu apgalvojumu provokatīvos darbos pierādīt apņēmies mākslinieks Miķelis Fišers, kurš nākamgad Venēcijā pārstāvēs Latviju vienā no prestižākajiem mākslas pasākumiem pasaulē.

14. decembrī ar īpašu performanci atklāts mākslinieka Miķeļa Fišera veidotās ekspozīcijas nosaukums ”Kas slikts var notikt”, un mākslinieks stāsta, ka katrs to var lasīt, kā vēlas – tas vienlaikus var būt jautājums, izbrīns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekspozīciju, kura vēl pagaidām līdz pavasarim top mākslinieka darbnīcās, veidos kokgrebumi, gaismas-skaņas instalācijas un liela formāta glezna, kurā nereāli un mistiski tēli – ķirzakcilvēki un citplanētieši rosinās uzdot jautājumu – ko mēs par pasauli zinām.

Foto

Venēcijas mākslas biennāle norisināsies no 2017. gada maija līdz novembrim, un tā notiek reizi divos gados. Iepriekšējo Latvijas paviljona instalāciju veidoja mākslinieki Katrīna Neiburga un Andris Eglītis, un to apmeklēja ap 200 tūkstošiem mākslas interesentu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl