Astro’n’out un DJ Rudd sniegs koncertu uz jumta

Komentāri
Astro’n’out un DJ Rudd sniegs koncertu uz jumta
Publicitātes foto

Grupa Astro’n’out ceturtdien, 23. jūlijā, Daugavas koncertzālē sniegs koncertprogrammu Astro`Electro Acoustic, kas tapusi sadarbībā ar labu draugu DJ Rudd, informē koncertzāles pārstāve Vivita Leismane.

Grupas Astro’n’out jaunā elektroniski akustiskā koncertprogramma pagājušā gada rudenī ar sajūsmu tika uzņemta septiņos koncertos visā Latvijā, un nu koncerts tiek sniegts arī Rīgā – Daugavas koncertzālē, 11. novembra krastmalā 17, Triangula Bastionā.

Astro`Electro Acoustic programmā grupa Astro’n’out iekļāvusi vairāk nekā 10 grupas pastāvēšanas gados radītās kompozīcijas jaunos, brīžiem pat radikāli atšķirīgos aranžējumos. Koncertā uz vienas skatuves ar Astro’n’out kāps arī albuma Lauvas un Lion’s Share producents un grupas draugs DJ Rudd.

Nākamnedēļ, 30. jūlijā, uz Daugavas koncertzāles skatuves kāps dziedātāja Aminata ar savu solokoncertu Inner Voice, 6. augustā akustisku koncertu sniegs romantiskākā latviešu puišu grupa Otra Puse, bet 27. augustā – Intars Busulis ar Abonementa orķestri.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl