Komentāri

Trīs dienās trīs pilsētas – attiecīgi 12., 13. un 14. februārī Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā – izskanēs grupas Astro’n’out & DJ Rudd mini koncerttūre Astro’ Electro Acoustic 2.0. Sakarā ar Dzintaru koncertzāles Mazās zāles pirmā koncerta plkst. 18:00 biļešu izpārdošanu Astro’n’out izziņo papildkoncertu plkst. 20:30, informē grupa menedžere Kristīne Komarovska.

Koncertos skanēs labākās Astro’n’out dziesmas neierastos aranžējumos, kā arī klausītāji gūs pirmo ieskatu grupas jaunā albuma materiālā. Grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd, kā arī izcilā latviešu koklētāja Laima Jansone.

”Ar Laimu sanāca iepazīties tuvāk, kopīgi veidojot priekšnesumu Eņģeļi pār Latviju koncertam. Tam gatavojoties, sajutu, ka, neskatoties uz dažādajiem pārstāvētajiem mūzikas laukiem, mēs sajūtiski dalām līdzīgas vērtības kā dzīvē, tā mūzikā,” stāsta Māra Upmane-Holšteina. ”Laima vienmēr uzrunājusi ar savu dabiskumu, gaišumu, bet galvenais mūs visus ļoti iedvesmo viņas unikālā kokles spēle, atmosfēra, kādu viņa spēj uzburt ar vienu instrument, un uzdrīkstēšanās pludināt žanrus. Astro’ Electro Acoustic 2.0 ir koncerti, kuros mēs vēlamies kāpt ārā no komforta zonas un ļauties muzikāliem ekperimentiem. Tādēļ arī uzrunājām Laimu mums pievienoties, un esam ļoti priecīgi un pagodināti, ka viņa ir piekritusi,” norāda Astro’n’out soliste.

Astro’ Electro Acoustic 2.0 koncerti notiks:

  • 12. februārī plkst. 19:00 Latgales vēsniecībā Gors Rēzeknē
  • 13. februārī plkst. 19:00 koncertzālē Lielais dzintars Liepājā
  • 14. februārī plkst. 18:00 un plkst. 20:30 Dzintaru koncertzālē Jūrmalā

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu servisa kasēs un internetā.

Foto: Astro’n’out ar pašu vārdā nosauktu vīnu prezentē jaunu video

Video: dziesma Atskatos

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl