Komentāri
Ar Spanovskim veltītu koncertu Dailes teātris slēgs sezonu
Foto: publicitātes foto

2014./2015. gada sezonu Dailes teātris noslēgs ar koncertu Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte 10., 11. un 12. jūnijā, informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

No visa milzumlielā dziesmu daudzuma, ko savā teātra un koncertu dzīves laikā dziedājis aktieris Harijs Spanovskis, Spanovska ballītes veidotāji izvēlējušies tās, kas visvairāk uzrunā skatītājus un visbūtiskāk raksturo Hariju Spanovski, norāda L. Jakovļeva. ”No smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ…” koncertu, kas izskanēs divās daļās, raksturo tā veidotāji.

Koncertu Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte veido radošā grupa – Intars Rešetins, Artūrs Skrastiņš, Juris Vaivods, Mārtiņš Vilkārsis, Ilze Vītoliņa un Inga Krasovska.

Koncertā piedalīsies Olga Dreģe, Ieva Segliņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Sarmīte Rubule, Vita Vārpiņa, Kristīne Nevarauska, Artūrs Skrastiņš, Juris Frinbergs, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Gints Andžāns, Jānis Paukštello un Lauris Dzelzītis, kā arī bigbends Mirāža un Tautas deju ansamblis Rotaļa.

Koncertam 12. jūnijā sekos arī sezonas noslēguma balle.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl