2 komentāri
VIDEO: Aktiera Harija Spanovska dzīve un daiļrade iemūžināta grāmatā
Foto: LETA

Klajā nākusi žurnālistes Līgas Blauas grāmata Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas….

”Grāmatu biju norunājusi rakstīt kopā ar Hariju. Viņš zināja, ko grib izstāstīt no dzīvē nepateiktā. Viņš vēlējās pirmām kārtām stāstīt par lomām, ko dzīves laikā nospēlējis, jo nekad neviens par tām nejautā, visi vienmēr interesējas par viņa privāto dzīvi un sievietēm, bet teātris un lomas taču esot visa viņa dzīve,” stāsta grāmatas autore un žurnāliste Līga Blaua.

Harijs Spanovskis vēlējies, lai grāmatas autore uzraksta, ka viņš visupirms bija aktieris. Diemžēl viņš pēc mēneša aizgāja mūžībā, un Līgai Blauai grāmatu nācās rakstīt vienai.

No šodienas, 5. decembra, grāmata Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas… nopērkama lielākajās grāmatnīcās visā Latvijā.

Grāmatas atvēršanas pasākumā 4. decembrī Dailes teātrī klavieres spēlēja maestro Raimonds Pauls, un populārākās Harija Spanovska dziesmas dziedāja Dailes teātra dziedošie aktieri Olga Dreģe, Gints Grāvelis un Juris Frinbergs, kuriem Harija dzīvē katram bija sava nozīmīga loma.

Grāmata Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas… no 5. decembra pieejama lielākajās grāmatnīcās visā Latvijā.

TOP komentāri

  • elza
    0 0 0

    elza

    Paldies žurnālistei Līgai Blauai par lielisko grāmatu! Vienkārši un sirsnīgi uzrakstīta un atklāj aktieri pavisam savādāku nekā viņš bija daudzu priekšstatos. Izrādās, aiz mazliet ciniskā un pašpārliecinātā brunču mednieka tēla slēpās ļoti iejūtīgs, sirsnīgs un vienkāršs cilvēks...Ļoti ļoti žēl, ka viņa vairs nav...
  • zanis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl