Aiks Karapetjans salā un sniegā uzņem savu jaunāko filmu

Komentāri

Lielais sals kā radīts filmu uzņemšanai – Salaspils meža biezoknī top Aika Karapetjana jaunākais darbs Pirmdzimtais.

Pašās aukstākajās ziemas dienās, kad vairums cilvēku izvēlas palikt mājās un silti iekārtoties uz dīvāna, filmu veidotāji dara gluži pretējo. Pašā sala spelgonī tiek uzņemti āra skati režisora Aika Karapetjana jaunākajai filmai – Pirmdzimtais. Tas būšot trilleris par to, cik grūti cilvēkiem tikt vaļā no savām bailēm. Kā saka režisors – filmas tēma ir vīriešu gļēvulība.

Aiks Karapetjans, režisors:

Tā ir ļoti antifeministsisks trilleris par vīriešu un sieviešu attiecībām, mums galvenie varoņi meģina tikt galā ar saviem kompleksiem. Principā tēma – vīriešu gļēvulību, kā mīlestības dēļ cilvēks sāk darīt muļķības.

Scenāriju savai trešajai filmai režisors sarakstījis pats – domās jau vizualizējot aktierus – Maiju Doveiku un Kasparu Zāli. Taču īpaši svarīgi viņam bijis, lai tieši Znotiņš piekrīt filmēties.

Filmas budžets ir pusmiljons eiro, tās producents jūtas atvieglots, ka Latviju beidzot piemeklējis sals, jo būtiski esot kadri ar sniegu un aizsalušu ezeru. Pretējā gadījumā, šīs kinolentes uzņemšana krietni sadārdzinātos.

Roberts Vinovskis, producents

Tad mēs visdrīzāk būtu nonākuši pie mākslīgā sniega, kurš apēstu visu filmas budžetu un ko mēs darītu tālāk es nezinu, būtu jādomā, bet sājā gadījumā laime mums uzsmaidīja un veiksme bija mūsu pusē.

Nākamnedēļ plānota aina, kurā aktieris ielūst ledū. Kinolentes uzņemšana ar pārtraukumiem turpināsies līdz vasarai, bet uz ekrāniem filma Pirmdzimtais nonāks pēc gada.

Video

Lasi vēl