10 dienas līdz Positivus. Nokļūšanu festivālā plāno laikus!

Komentāri
10 dienas līdz Positivus. Nokļūšanu festivālā plāno laikus!
Publicitātes foto

Positivus festivāls katram sākas jau līdz ar došanos ceļā. Šogad ir neskaitāmas iespējas, kā nokļūt līdz Salacgrīvai, kur notiks Baltijā lielākais mūzikas un mākslas festivāls. Kuru no tām izmantosi tu?

Kopā vienmēr jautrāk! Viens no ērtākajiem veidiem, kā nokļūt festivālā, ir Positivus Ekspreši – tie kursēs no Rīgas, t/c Olimpija (Āzenes iela 5) līdz pašiem festivāla galvenajiem vārtiem.

Autobusu atiešanas grafiks no I/C Olimpia (Āzenes 5, Rīga):

  • ceturtdien, 16. jūlijā, plkst. 14:00 un 18:00
  • piektdien, 17. jūlijā, plkst. 08:00, 12:00 un 18:00

Autobusu atiešanas grafiks no pieturvietas Salacgrīvā pie festivāla teritorijas:

  • pirmdien, 20. jūlijā, plkst: 01:45, 09:30 un 14:30

Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, Positivus Ekspresis nepieturēs pieturvietās pa ceļam. Festivāla organizatori aicina biļetes iegādāties savlaicīgi, jo to skaits ir ierobežots, un pats pirmais reiss jau ir izpārdots. Biļetes var iegādāties positivusfestival.com, to cena 6,50 eiro.

Ērti un komfortabli Positivus festivālā varēs nokļūt arī ar Baltic Taxi zaļajiem taksometriem, kas aizvedīs tevi un vēl trīs draugus līdz Positivus festivālam par 76 eiro. Kuponus var iegādāties positivusfestival.com. Gribi braukt ar taksometru, bet nav līdzbraucēju? Viss, kas jādara, ir jāizvēlas viena no trīs pasažieru uzņemšanas vietām: Lielirbes iela (pie t/c Spice), Tērbatas iela 2 (Saktas puķu tirgus) vai Deglava iela 67 (pie Maxima XXX Purvciemā) un jāsūta pieteikums uz e-pastu: info@baltictaxi.eu. Vienas sēdvietas cena ir 19 eiro. Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, tālruņa nr., kopējais pasažieru skaits (ja piesakāt arī citus līdzbraucējus), kā arī vēlamais izbraukšanas laiks un vieta. Tālāk ar tevi sazināsies Baltic Taxi darbinieki, kuri precizēs tev vēlamo izbraukšanas laiku un pielāgos to visas grupas izbraukšanas laikam. Ikvienam pasažierim ir tiesības arī uz vienu ceturto daļu bagāžas nodalījuma mantu pārvadāšanai. Vairāk informācijas – baltictaxi.lv. Lai izsauktu Baltic Taxi taksometru Salacgrīvā, jāzvana uz īpašu numuru, kas darbosies tikai Positivus festivāla laikā – 20008686.

Braucot ar personīgo automašīnu, to būs iespējams atstāt festivāla oficiālajās autostāvvietās, maksa par iebraukšanu stāvvietā – 10 eiro. Par stāvvietu būs iespējams norēķināties arī Mobilly aplikācijā. Lai apmaksātu stāvvietu ar Mobilly, sūti START atstarpe AUTO atstarpe POS uz 1859 (piem., START AB1221 POS). Stāvvietu nav nepieciešams apturēt.

Festivāla organizatori atgādina – autostāvvietā kategoriski aizliegts būvēt teltis vai nojumes, izmantot grilu vai citas ierīces. Automašīnas jānovieto saskaņā ar Positivus festivāla darbinieku norādēm. Nakšņošana automašīnā ir atļauta.

Ja festivālā ierodies uz velosipēda, to būs iespējams atstāt neapsargātā novietnē pie Salacgrīvas skolas ieejas. Festivāla teritorijā ar velosipēdu pārvietoties aizliegts.

Ierodoties festivālā ar kemperi, to iespējams novietot telšu pilsētiņā vai autostāvvietā. Novietojot kemperi telšu pilsētiņā, cena ir 50 eiro bez elektrības pieslēguma un 80 eiro ar elektrības pieslēgumu, cenā iekļautas arī četras aproces telšu pilsētiņas izmantošanai. Savukārt, novietojot kemperi autostāvvietā, katra iebraukšanas reize ir 10 eiro, elektrības pieslēgums nav iespējams.

Braucot uz Positivus festivālu, ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un sastrēgumiem. Festivāla norises laikā satiksmes ierobežojumi uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) (A1) tiks samazināti. No Baltezera līdz Ādažiem (0,00.-6,3. km), kur šobrīd notiek asfaltēšanas darbi, no 17.-19. jūlijam nekādi būtiski darbi un satiksmes ierobežojumi nav plānoti. Šosejas posmā Salacgrīvas novadā no 81,27.-87,10. km festivāla laikā plānoti tikai ātruma ierobežojumi.

Tiem Positivus apmeklētājiem, kas uz Salacgrīvu dosies no Ainažu – Igaunijas puses, jārēķinās, ka Salacgrīvas novadā (89,4.-101,36. km) uz šosejas ir septiņi luksoforu posmi. Tilta pār Krišupi rekonstrukcijas dēļ satiksme tiks organizēta pa apbraucamo ceļu. Paredzamais šī posma šķērsošanas laiks ir 25-35 min. Lai arī brīvdienās darbi nenotiek, visi ierobežojumi un luksofori tiks saglabāti.

Festivāla biļetes nopērkamas positivusfestival.com, Biļešu serviss kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 65 eiro, trīs dienu biļetes ar teltsvietu cena ir 71 eiro. Pieejamas arī vienas dienas biļetes, kuru cena ir 35 eiro. Biļešu iegāde bez komisijas maksas – positivusfestival.com.

Devītais Positivus festivāls, kas no 17. līdz 19. jūlijam norisināsies Salacgrīvas Zvejnieku parkā, kā ierasts, būs notikums visiem augstvērtīgas mūzikas un traku ballīšu cienītājiem.

Lasi vēl