Zemfira: Manu profesiju iznīcināja. Nevēlos koncertēt!

0 Komentāru
Zemfira: Manu profesiju iznīcināja. Nevēlos koncertēt!
YOUTUBE

Krievijas estrādes zvaigzne Zemfira reti sniedz intervijas vai sazinās ar atbalstītājiem sociālajos tīklos, tāpēc ikviens viņas paziņojums rada lielu interesi. Mūziķe nespēj samierināties ar atceltajiem koncertiem.

44 gadus vecā dziedātāja atklājusi, ka Covid-19 ietekmē viņai bieži piedāvā uzstāties ”online” koncertos.

Piedāvātais formāts neapmierina dziedātāju, no kuras ienākumiem ir atkarīga liela skatuves mākslas speciālistu komanda.

”Pandēmija iznīcināja manu profesiju. Atzīšos, es vairāk neko nevēlos, ne koncertus, neko. Pazaudētās biļetes nav līdzvērtīgas ar veselas profesijas izzušanu,”  Zemfira.

Zemfirai bijuši lieli plāni. Pagājušajā gadā viņa vēlējusies uzstāties deviņos festivālos un daudz laika pavadījusi mēģinājumos, lai viss būtu perfekti. Beigu beigās 2020.gada laikā viņa uzstājusies tikai divreiz.

”Šogad jauna programma – jauns albums. Atkal mēģinājumi, cerības un plāni. Nulle koncertu. Man patīk muzicēt. Man ir apnicis strādāt bezmērķīgi. Grupas biedriem ir blakus projekti, kustos kā “čūska uz pannas”, lai saplānotu mēģinājumus. Rezultāts? Nulle,” dusmojas māksliniece.

Zemfira neslēpj, ka sāk izjust izmisumu, mūziķe saka paldies par labajiem vārdiem un uzsver, ka nav gatava spēlēt ”online” koncertus diviem apzinīgiem klausītājiem un desmitiem ”nelegālu” klausītāju.

”Protams, turpināšu radīt mūziku. Aktrisei Renātai Ļitvinovai plānojas grandiozs projekts, kur būs nepieciešama mūzika, bet koncertiem es vairs neticu,” fanus informē skatuves zvaigzne.

Zemfira daudzus gadus draudzējas un sadarbojas ar Renātu Ļitvinovu. Gada sākumā pirmizrādi piedzīvoja filma “Северный ветер”, kur galvenajā lomā bija aktrise, bet mūzikas materiālu radīja Zemfira.

0 Komentāru