Zavarotņukas draugi uztraucas, kā baumas par vīra neuzticību ietekmēs aktrises veselību

0 Komentāru
Zavarotņukas draugi uztraucas, kā baumas par vīra neuzticību ietekmēs aktrises veselību
INSTAGRAM

Jau vairāk nekā gadu slavenā Krievijas aktrise, seriāla ”Mana mīļā aukle” galvenās lomas atveidotāja Anastasija Zavarotņuka cīnās ar smadzeņu audzēju. Pēdējā laikā prese raksta dažādus minējumus par viņas vīra, daiļslidotāja Pjotra Černišova neuzticību un aktrises draugi sākuši uztraukties, kā šīs baumas uztvers slavenība.

Krievijas prese raksta, ka Nastjas draugi sākuši nopietni uztraukties par viņas veselības stāvokli. Pēdējā laikā parādās arvien vairāk un vairāk baumu par Pjotra neuzticību.

Gluži kā viena seja! Fani sajūsminās par Anastasijas Zavarotņukas līdzību ar viņas māti

Bijusī Žigunova sieva komentē vīrieša romantiskās attiecības ar ”Mana mīļā aukle” partneri Zavarotņuku

Teju katrs izdevums ir rakstījis par aizdomām saistībā ar daiļslidotāja neuzticību, laikā, kad Anastasija ārstējās slimnīcā.

Aktrise tikai pāris mēnešus dzīvo atkal mājās, bet uz procedūrām dodas uz ārstniecības iestādi.

Seksologs Jeļena Pereligina presei pavēstīja, ja arī krāpšana ir bijusi, tā nav jānosoda. Daiļslidotājam nebija iespēja citā veidā tikt vaļā no seksuālās enerģijas, kas viņam, kā jaunam vīrietim – piemīt.

Jeļena domā, ka šāda rīcība nekādā veidā neliecina par mīlestības trūkumu, laulības beigām, bet vienkārši par pliku seksu.

Pati ārste netic, ka sportistam ”paslīdējusi kāja”, bet ir droša, ka šādas ziņas var negatīvi ietekmēt Anastasijas veselību.

”Es pārdzīvoju, ka atkal atgriežoties saviesīgajā dzīvē Zavarotņuka saņems daudz dažādu informāciju, kas var traumēt viņas psihi. Visdrīzāk viņa saskarsies ar ”labvēļiem”, kuri nomelnos viņas vīru, paziņojot, ka viņš nav bijis uzticīgs,” presei stāsta seksologs.

Ārste iesaka Anastasijas tuviniekiem tam gatavoties un nopietni pieiet tam, par ko viņi uztraucas un izsaka minējumus. Toties Pjotram seksologs iesaka visur pavadīt aktrisi un nelaist sievai tuvumā nelabvēļus, bet ņemot vērā daiļslidotāja grafiku, tas nebūs iespējams.

Zavarotņukas vīram izdevies izkļūt no parādiem un nopelnīt naudu slavenās aktrises ārstēšanai

0 Komentāru