”Zādzības uztveru filozofiski!” Aktrise Anastasija Makejeva saskārusies ar likumpārkāpējiem

1 komentārs
”Zādzības uztveru filozofiski!” Aktrise Anastasija Makejeva saskārusies ar likumpārkāpējiem
INSTAGRAM

39 gadus vecā Krievijas aktrise Anastasija Makejeva, kura 2021. gadu iesāka ar skandāliem, pateicoties savām attiecībām ar uzņēmēju Romānu Malkovu, paziņo, ka jau atkal piedzīvojusi nepatīkamu incidentu – apzagšanu. Teātra zvaigzne vēlas noķert vainīgos un iesaista policiju.

”Dzīvē esmu apzagta nu jau trīs reizes! Lieldienas pavadīju policijas iecirknī, ne kopā ar mīļajiem. Zādzības jau uztveru filozofiski, bet tomēr nepatīkami. Daudzas lietas, kuras bildēs un video redzējāt manā vasarnīcā, priecē kādu citu,” Anastasija.

Aktrise uzskata, ka situācijai ir arī gaišā puse, nu viņa ir pazīstama ar ciemata policijas darbiniekiem, un tie viņai ieteikuši noalgot apsardzes firmu.

Makejeva domā, ka zādzības galvenokārt notiek garās svētku brīvdienās, tad zagļi apzog visus pēc kārtas.

Sieviete neslēpj, ka nozagtas viņas jaunās mēbeles, televizors un dārza tehnika. Aktrise apzinās, ka mantas neatgūs, bet vēlas sodīt vainīgos.

Slavenība nozagtās mantas jau paspējusi aizvietot ar jaunām un kopā ar mīļoto bauda brīvdienas vasarnīcā. Pārītis gan sauļojas, gan lutina savas garšas kārpiņas ar grila ēdieniem.

Atbalstītāji izsaka atbalstu Makejevai, aicina nepubliskot privātās dzīves detaļas, bet ir tādi, kuri uzskata, ka zādzība ir karma par Romāna aizvilšanu no ģimenes.

Daudzbērnu tēvs atzīstas, ka vēl pirms attiecībām ar aktrisi Anastasiju Makejevu krāpis savu sievu

1 komentārs