Voločkova: Sobčaka krita histērijā, uzzinot, ka man sekss ir četras reizes dienā

58 komentāri
Voločkova: Sobčaka krita histērijā, uzzinot, ka man sekss ir četras reizes dienā
INSTAGRAM

Balerīna Anastasija Voločkova ir no tām Krievijas slavenībām, kuras ilgi netur ļaunu prātu un ienaidniekiem dod otrās iespējas. Intervijā Anastasija pastāsta, kā beidzās ar otrās iespējas iedošanu skandalozajai Ksenijai Sobčakai.

Krievijas prese informē, ka sievietes centušās izlīgt mieru ar intervijas palīdzību, parādot ikvienam, ka viņas patiesi ir draudzenes.

”Darbā pavadīto gadu laikā nesaņēmu ne centa.” Voločkova iesūdz tiesā Maskavas Lielo teātri

”Zinājām, ka attiecības nebeigsies ar kāzām.” Anastasija Voločkova izšķīrusies no noslēpumainā Oļega

Ksenija ieradusies intervēt skatuves zvaigzni un balerīnas istabā nofilmējusi ko tik šokējošu, ka nav uzdrīkstējusies to parādīt TV ekrānos.

Žurnāliste bez atļaujas sākusi pētīt Anastasijas mantas, vērusi vaļā atvilktnes un atradusi intīmo rotaļlietu – vīrieša dzimumlocekļa imitatoru. Balerīna paskaidrojusi, ka dievina seksu gan vienatnē, gan ar vīrieti.

”Viņa rīkojās necienīgi. Es savā vannas istabā varu glabāt visu, ko vēlos – tamponus, prezervatīvus, uzmavas. Varbūt viņa krita histērijā, jo man sekss ir četras reizes dienā, piedevām vēl izmantoju seksa rotaļlietu. Kā viņai ar intīmo dzīvi?” aizdomājas Anastasija.

Voločkova neslēpj, ka Ksenija arī pačamdījusi viņas krūtis, lai pārliecinātos, ka patiešām nav ievietoti implanti, tā atrodot vēl vienu lietu, ko apskaust.

Balerīnas draugi ir šokā, ka viņa ielaidusi Kseniju savā mājvietā. Anastasija neslēpj, ka ir par mieru un pozitīvismu, tāpēc arī devusi Ksenijai iespēju, kuru tā nav pratusi izmantot.

”Visi glābj Anastasiju, bet viņai kļūst sliktāk un sliktāk.” Dana Borisova apsūdz Voločkovu alkoholismā

58 komentāri