Vīrietis vai sieviete? Atklāts Olgas Buzovas līdzinieka noslēpums

0 Komentāru
Vīrietis vai sieviete? Atklāts Olgas Buzovas līdzinieka noslēpums
INSTAGRAM

Pagājušajā gadā lielu ažiotāžu izsauca dziedātājas Olgas Buzovas līdzinieks, kurš sociālajos tīklos slēpjas zem vārda Jalo Nebuzova. Baumo, ka līdzinieks veicis vairākas plastiskās operācijas, lai tikai vēl vairāk akcentētu savu līdzību ar skatuves zvaigzni.

Krievijas presei izdevies noskaidrot, ka zem Jalo Nebuzovas ādas slēpjas sieviete, ne vīrietis, kā līdz šim daudzi uzskatījuši.

”Dežurējām pie Olgas durvīm, jo viņa nevēlējās dzīvot.” Buzovas menedžeris par mūziķi un depresiju

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Olga Buzova paziņo, ka bijušais viņu sitis un krāpis ar prostitūtām

Jalo apmeklējusi daudzus TV šovus, ieinteresējusi publiku ar video un fotogrāfijām, kurās tikai paši acīgākie Olgas fani spēj atšķirt slavenību no līdzinieces.

”Ar vecākiem lieliskas attiecības, mīlestība, sapratne. Saprotam viens otru, atbalstam un palīdzam. Man ir pozitīva domāšana, visur cenšos atrast ko labu,” Krievijas presei stāsta Jalo.

Stāstot par privāto dzīvi, sieviete atzīst, ka viņai bijušas daudz īslaicīgas attiecības, jo viņa ātri iemīlas un ātri beidz mīlēt.

Video, kurā Jalo redzama it kā, nejauši aizskarot t-krekliņu, liekot noprast, ka patiesībā ir vīrietis, viņa tikai vēlējusies pievērst uzmanību sev.

”Katrs uztver to video kā vēlas. Es nelienu jums biksēs! Man gribējās tā izdarīt! Mūsdienās nav saprotams, kā kurš dzimums izskatās, neattaisnošos,” tā Jalo.

0 Komentāru