”Vīrietis nedrīkst būt bezjūtīgs, vājš un melīgs.” Gagarina ”iedzeļ” bijušajam saistībā ar vēršanos tiesā

1 komentārs
”Vīrietis nedrīkst būt bezjūtīgs, vājš un melīgs.” Gagarina ”iedzeļ” bijušajam saistībā ar vēršanos tiesā
INSTAGRAM

2020. gadā šķirta Krievijā populārās dziedātājas Poļinas Gagarinas laulība. Bijušais vīrs Dmitrijs Ishakovs iesniedzis prasību tiesā, lai oficiāli noteiktu laikus, kad viņš drīkst satikt bērnus. Vīrieša vēršanās pie likuma kalpiem nepatīk Poļinai.

34 gadus vecā dziedātāja sociālajos tīklos publiskojusi ierakstu, kurā salīdzina vīriešus ar savu 13 gadus veco dēlu. Neskatoties uz faktu, ka ieraksts konkrēti nav veltīts Dmitrijam ikvienam, kurš seko līdzi mūziķes dzīvei, ir skaidrs, ka tieši viņam ir veltīti mūziķes vārdi.

Krievijas prese: oficiāli šķirta dziedātājas Poļinas Gagarinas laulība

Arī slavenības melo! Poļina Gagarina nav teiksi patiesību saistībā ar jauno videoklipu

”Vīrietis nedrīkst būt bezjūtīgs, vājš, melīgs, atriebīgs. Esmu pateicīga liktenim par savu dēlu, kurš parāda vecumam neatbilstošu briedumu. Ticu, ka principi, kuri jau iesakņojušies tikai pastiprināsies. Manā acu priekšā ir piemērs labestīgam, gudram un saprātīgam vīrietim. Dzīvē reti satieku īsus vīriešus,” nosaka Gagarina.

Poļina un Dmitrijs laulībā bija septiņus gadus, kuru laikā dzima meita, vīrietis ir pieķēries arī mūziķes dēlam Andrejam, kurš pēc šķiršanās atsakās ar viņu tikties.

Dmitrijs uzskata, ka tieši Poļina neļauj bērniem ar viņu tikties, izdomā dažādus šķēršļus, lai tikšanās būtu pēc iespējas retākas.

”Man pat ļaunākajos murgos nerādījās, ka būs jāprasa atļauja, lai varētu satikt savu meitu,” tā Dmitrijs, apzinoties, ka padēlu Andreju viņam satikt neizdosies, ja zēns to nevēlēsies.

Vīrietis neslēpj, ka jūtas ļoti vientuļš, bet nenoliedz faktu, ka bieži iet uz randiņiem un meklē jaunu mīlu.

Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu

1 komentārs