”Viņa man uzbruka.” Anastasija Makejeva nespēj savaldīties un fiziski izrēķinās ar mīļotā bijušo sievu

5 komentāri
”Viņa man uzbruka.” Anastasija Makejeva nespēj savaldīties un fiziski izrēķinās ar mīļotā bijušo sievu
INSTAGRAM

Aktrises Anastasijas Makejevas vīra bijusī sieva Svetlana, kura vīrietim dāvājusi četrus bērnus, ieradusies Maskavā, lai TV šova ietvaros sakārtotu alimentu jautājumu. Bijušo mīlnieku tikšanās nenotika bez slavenās aktrises, kura pret Svetlanu pielietoja morālu un fizisku agresiju.

Pēdējos mēnešos populārās aktrises dzīve tiek atspoguļota žurnālu un portālu virsrakstos. Viss tikai tāpēc, ka Anastasija uzsāka romantiskas attiecības ar tajā laikā precētu vīrieti, kurš audzināja četrus bērnus.

””Atslēdzos” un nokritu uz grīdas.” Pēc kāzām Anastasijai Makejevai sākušās veselības problēmas

”Mūsu laimes diena.” Anastasija Makejeva apprecas ar daudzbērnu tēvu, kurš viņas dēļ pameta ģimeni

Attiecību iespaidā Romāns pameta sievu, bērnus un no Slovēnijas devās pie mīļotās uz Maskavu. Vēlāk tēvam sekoja viņa vecākais dēls, bet trīs jaunākās atvases palika pie mātes.

Sekoja šķiršanās, tiesas piespriestie alimenti, atkārtotas laulības un atteikšanās maksāt jaunākajām atvasēm uzturlīdzekļus.

Romāns, Anastasija un Svetlana tikās televīzijas šovā “Прямой эфир”. Raidījumā dāmas aprobežojās ar vārdiskiem apvainojumiem, bet šova aizkulisēs Anastasija nedeva Svetlanai mieru.

Viss beidzās ar to, ka Svetlana vērsās pie likuma sargiem saistībā ar pret viņu vērstu fizisku izrēķināšanos.

”Makejeva sāka mani filmēt ar telefonu, neļaujot paiet garām, apvainoja, lika telefonu teju sejā. Viņa mani provocēja un to darot, nepārtraukti pazemoja. Turējos tik ilgi, līdz viņa pilnībā aizsedza man ceļu. Pagrūdu viņu malā un izmetu telefonu atkritumu tvertnē,” skaidro Svetlana.

Pēc tam aktrise divreiz uzbrukusi četru bērnu mātei, spēcīgi iesitusi pa galvu.

To visu ar prieku vērojis Romāns, baudot sieviešu cīņu par viņa mīlestību un uzmanību.

Svetlanai žēl, ka mātes pazemošanā iesaistīts arī bijušo mīlnieku vecākais dēls, kurš izpildījis ikvienu Anastasijas untumu.

”Tas, kas notika raidījumā, ir šausmīgi. Dēlam tas nebija jāredz, bet Anastasija pārliecināja viņu, pat iedeva telefonu, lai filmē. Tas, ko es izcietu – nenovēlu to pat ienaidniekam. Teikšu vienu – laimīgi, laulāti cilvēki tā neuzvedas. Viņu laulība nenāk no Dieva,” tā Svetlana.

Krievijas prese noskaidrojusi, ka Makejeva dara visu, lai Svetlanu neizlaistu no Krievijas un viņa nespētu atgriezties Slovēnijā, jo tikai tā Romānam būs iespēja redzēt bērnus un tiesas ceļā cīnīties par iespēju audzināt atvases.

Daudzbērnu tēvs atzīstas, ka vēl pirms attiecībām ar aktrisi Anastasiju Makejevu krāpis savu sievu

5 komentāri