”Vienmēr vēlējos doties prom no mājām.” Krievijā populārā aktrise Agata Muceniece par Rīgu

6 komentāri
”Vienmēr vēlējos doties prom no mājām.” Krievijā populārā aktrise Agata Muceniece par Rīgu
INSTAGRAM

Rīgā dzimusī aktrise Agata Muceniece, kura šogad šķiras no bērnu tēva, aktiera Pāvela Prilučnija, ar kuru laulībā aizvadīti 10 gadi, atklājusi, ka nekad nav bijusi mājās sēdētāja. Skaistule vienmēr vēlējusies, iekarot pasauli. Pēc dzīves lielajā Maskavā, mazā Rīga Agatai ir mīļa, bet ”smacējoša”.

Intervijā Krievijas izdevumam ”7 days” Agata paziņoja, ka nav mājās sēdētāja, bet ceļotāja, kura vēlas iepazīt plašo pasauli.

“Vienmēr vēlējos doties prom no mājām. Man tas izdevās – esmu dzimusi Rīgā, bet dzīvoju Maskavā,” izdevumam atklāja Agata.

Piekauts aktieris Pāvels Prilučnijs. Pēc operācijas aktieris uzrunājis atbalstītājus

Pirmo reizi aktrise devusies uz ārzemēm 13 gadu vecumā. Viņa ar autobusu braukusi uz Vāciju, lai apgūtu ķīniešu valodu.

Vācijā dzīvojis viņas krusttēva biznesa partneris, un viņa sieva bijusi ķīniete, tad nu Agata divas nedēļas mitinājusies pie šiem cilvēkiem.

Tā bija pirmā reize, kad viņa tik ilgi bijusi prom no mājām un viņai tas iepaticies. Nākamā reize bijusi 16 gados, kad viņa devusies uz Milānu.

Agata domā, ka viņas bērni Timofejs un Mia arī būs lieli ceļotāji.

Pēdējo reizi dzimtenē ilgāku laiku Agata padzīvoja 2015. gadā, kad pusgadu Rīgā filmēja Krievijas seriālu ”Квест”.

Vienā no Youtube intervijām skaistā sieviete atceras laiku, kas pavadīts Rīgā. Divu bērnu mamma atzīstas, ka viņai bijis smagi. Atgriežoties Maskavā viņa spējusi jau atkal ”ieelpot”.

Aktrise neslēpj, ka mīl Rīgu, kā nekā tā ir viņas dzimtā pilsēta, bet viņa ir pieradusi pie traka ritma, notikumu plūsmas, kas novērojama Maskavā.

Agata nespēj samierināties, ka Rīgā viņa nevar naktī iet uz baseinu vai sporta zāli. Kā nekā aktrises grafiks liek daudzas lietas darīt naktī.

Arī ikdienas ritms rīdziniekiem ir daudz lēnāks nekā Maskavā, un viņa vienkārši vairāk nespēj tā dzīvot.