Vienā no Maskavas naktsklubiem nežēlīgi piekauta ekrānu zvaigzne Svetlana Stepankovska

0 Komentāru
Vienā no Maskavas naktsklubiem nežēlīgi piekauta ekrānu zvaigzne Svetlana Stepankovska
INSTAGRAM

Bijusī grupas “Мобильные блондинки” soliste, seriāla “Молодежка” zvaigzne Svetlana Stepankovska atpūtusies klubā ”Secret Room” kur piedzīvojusi uzbrukumu. Sieviete uzrakstījusi iesniegumu policijā gan par fizisko, emocionālo, gan finansiālo kaitējumu.

Svetlana bez kautrēšanās sociālajā tīklā ”Instagram” izrāda savus ievainojumus, asaras un kušķiem izrautos matus.

Aktrise saka, ka klubā viņai uzbrukusi nepazīstama persona, un piekāvusi viņu – bez iemesla, visu acu priekšā.

Toties kluba apsardze viņu izvilkusi ārā no telpām un piekautu pametusi uz ielas, bet vaininiekus atstājusi turpināt atpūtu.

Aktrise pati aizbraukusi uz slimnīcu. Mediķi konstatējuši krūškurvja bojājumus, galvaskausa traumu, smadzeņu satricinājumu un daudzus sasitumus, skrāpējumus.

Ekrānu zvaigzne jau uzrakstījusi iesniegumu policijā un ir stingri nolēmusi visu novest līdz tiesai.

”Lai vainīgie tiek sodīti, man vairāk neko nevajag,” sociālajos tīklos raksta Svetlana zem vienas no fotogrāfijām, kurā izrāda ievainojumus.

Ekrānu zvaigzne paziņo, ka kaitējums viņai nodarīts ne tikai emocionāli un fiziski, bet arī finansiāli, jo nu ir apstājušies visi viņas projekti.

Svetlana atklāj, ka trakākais noticis pēc ierašanās mājās, kad beidzies šoka stāvoklis. Viņa visu nakti histēriski raudājusi.

Skaistā sieviete domā, ka kluba apsardze un apmeklētāji noskatījušies, kā viņa tiek cietsirdīgi piekauta, jo apmeklētāju acīs bijusi vienkārši kārtējā meitene, bet uzbrucēja – grupas ”Hammali & Navai” solista Navai pavadone. Arī pats Navai noskatījies aktrises piekaušanā no malas.

0 Komentāru