Video: Nikolajs Baskovs joko par šprotēm, tikmēr Jana Kļaviņa apgrābsta viņa pēcpusi

Pievienot komentāru
Video: Nikolajs Baskovs joko par šprotēm, tikmēr Jana Kļaviņa apgrābsta viņa pēcpusi
INSTAGRAM

Tuvojas finālam Krievijas šova ”Ну-ка, все вместе!” trešā sezona. Šova žūrijā arī šogad ir vairāki latviešu mākslinieki – Liene Greifāne, Markus Riva un Jana Kļaviņa. Jana ir šova otrās sezonas uzvarētāja, viņas talantu pozitīvi novērtē arī Nikolajs Baskovs.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Jana publiskojusi īsu video no šova filmēšanas, kurā redzams, kā Nikolajs dodas uzdot jautājumus kādam no 100 žūrijas locekļiem.

Video: latviešu dziedātāja Jana Kļaviņa uzvar grandiozajā Krievijas šovā

Latviešu dziedātāji piedalās Krievijā populāra muzikālā šova filmēšanā

Dodoties garām rīdziniecei Janai, viņš aizķeras un gandrīz paklūp, sakot, ka Jana visur izmētājusi šprotes, tāpēc viņam nākas krist.

Dziedātāja izplūst smieklos gan par Baltijas kolorīta – šprotu jociņu, gan par faktu, ka viņai izdevies apgrābstīt Nikolaja pēcpusi, kā nekā mākslinieks tiek uzskatīts par vienu no iekārojamākajiem Krievijas vecpuišiem.

”Tas bija ļoti smieklīgi. Esmu pārliecināta, ka daudzi saktās “Ну-Ка, Все Вместе!”, tāpēc, ka to vada Nikolajs Baskovs, kurš smīdina ne tikai žūrijas sienu, bet visu valsti,” video paraksta Jana.

Atgādinām, ka šova otrajā sezonā uzvaras laurus plūca Jana Kļaviņa, balvā iegūstot miljonu rubļu un dziesmas rotāciju vienā no lielākajām radiostacijām.

Dziedātājai pirmo hitu uzrakstīja dziesmu autors, kurš ir daudzu Allas Pugačovas dziesmu autors.  Noklausies ŠEIT!

Šogad Jana atgriezusies šovā, lai vērtētu censoņus!

44 gadus vecais Nikolajs Baskovs skaidro, kāpēc otro reizi nav apprecējies