Video liek faniem uztraukties par Sofijas Rotaru veselību! Dziedātājas māsa noliedz baumas par Pārkinsona slimību

0 Komentāru
Video liek faniem uztraukties par Sofijas Rotaru veselību! Dziedātājas māsa noliedz baumas par Pārkinsona slimību
INSTAGRAM

Pagājušajā nedēļā 74 gadus vecā dziedātāja Sofija Rotaru nokļuva uzmanības centrā, jo internetā parādījās video ar viņas uzstāšanos. Zvaigzne nofilmēta, izpildot hitu “Червона рута”, dziedājuma laikā Sofijai aizdomīgi trīcējušas rokas.

Krievijas šovbiznesa vidē ātri vien izplatījās runas, ka Sofija var slimot ar Pārkinsona slimību. Kā zināms slimībai ir raksturīga trīcēšana.

Plastiskās operācijas, ”skaistuma dūrieni” vai botokss? Eksperti cenšas uzminēt 74 gadus vecās Rotaru jaunības noslēpumu

Seja bez uzlabojumiem! Publiskots 73 gadus vecās Sofijas Rotaru tuvplāna foto

Pati Sofija aizdomīgi klusē un nekomentē runas par saslimšanu, izvēloties ignorēt baumas.

Viens video ir daudz par maz, lai izteiktu diagnozes, bet ar to ir gana, lai mūziķes atbalstītāji sāktu uztraukties par mākslinieci, uztraukumu tikai pastiprina viņas klusēšana.

Rotaru jaunākā māsa Aurika saprot, ka Sofija ir jau pieradusi pie dažādām baumām. Aurika atgādināja, ka karjeras laikā Rotaru uzstādītas daudzas diagnozes – atlika māksliniecei notievēt, kad sākās runas par problēmām ar veselību.

”Visu dzīvi raksta. Kad viņa bija tieva, rakstīja, ka viņai ir tuberkuloze, ka viņa slimo. Vienu brīdi rakstīja, ka Sofija ir mirusi. Paldies Dievam viņa ir vesela un nodzīvos vēl ilgi,” tā Sofijas māsa, aicinot atbalstītājus neuztraukties.

Neskatoties uz slavenības māsas komentāru, mūziķes atbalstītāji turpina izplatīt video, kurā dziedātājai trīc rokas, baidoties par slavenības veselību.

Foto: 73 gadus vecā Sofija Rotaru izskatās jaunāka par savu dēlu

0 Komentāru