Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu

Pievienot komentāru
Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu
INSTAGRAM

Pirms vairākām dienām dziedātāja Poļina Gagarina sniedza koncertu Čeļabinskā. Izpildot vienu no saviem hitiem, māksliniece no sāpēm saliecās un ātri tika nogādāta aizskatuvē. Uzstāšanās video nokļuva internetā un māksliniecei nācās komentēt notikušo.

Atgriežoties uz skatuves, Poļina paziņoja, ka izmežģījusi plecu, bet turpināja iepriecināt fanus ar muzikālajiem skaņdarbiem.

Krievijas prese: oficiāli šķirta dziedātājas Poļinas Gagarinas laulība

Gagarina tuvāk nekomentēja savu veselības stāvokli, bet fani sāka izteikt dažādus pieņēmumus un mūziķe izlēma par labu skaidrības ieviešanai.

”Reti komentēju baumas, bet šajā gadījumā vieglāk ir reizi par visām reizēm pateikt patiesību. Vēl skolas laikā guvu traumu. Vairāk nekā desmit gadus atpakaļ man no vietas sāka ”izkrist” pleca locītava – tas var notikt jebkurā momentā. Ikviens neveiksmīgs žests, rokas vēziens var sniegt sāpes. Tāpēc daudz sportoju, lai stiprinātu muguras un roku muskuļus,” paskaidroja Poļina.

Koncerta laikā mūziķe ļoti nosalusi, tas veicinājis muskuļu spazmas, viņa atvēzējusies ar roku un pleca locītava ”izkritusi” no vietas.

Tas rada asas sāpes un prasa tūlītēju iejaukšanos. Lai labotu notikušo, roku jāizstiepj uz priekšu un jāvirza uz augšu, to sev dara pati Poļina.

”Operācija ne vienmēr ir efektīga, tāpēc jau sen pieņēmu lēmumu no tās atteikties,” paziņoja Gagarina.

Dziedātāja apzinās, ka pleca iziešana no vietas un sāpju pilnā sejas izteiksme ir gana baiss skats, tāpēc viņa priecājas, ka fani atbalsta viņu.