Vēzi pārslimojušais Krievijas dziedātājs Šura ir sagatavojis baltu zārku un iegādājies vietu kapsētā

2 komentāri
Vēzi pārslimojušais Krievijas dziedātājs Šura ir sagatavojis baltu zārku un iegādājies vietu kapsētā
INSTAGRAM

Dziedātājs Šura ir viens no spilgtākajiem aizpagājušās desmitgades mūziķiem. Mākslinieks cīnās ar vēzi ir izgājis cauri vairākām operācijām un ķīmijterapijai.

Prostatas vēzi mūziķim konstatēja vienā no pēdējām stadijām, kad jau bija metastāzes citos orgānos.

”Nevaru ieēst.” Dziedātājs Šura paskaidrojis, kāpēc 10 mēnešu laikā zaudējis 40 kilogramus svara

Šura atklāj, ka bija nepieciešami pieci gadi, lai pilnībā izveseļotos, bet dziedātājs apzinās, ka slimība visu dzīvi ir kopā ar viņu, jo uzlikusi ”zīmogu”.

Slavenība ārstējusies labākajās Krievijas un Šveices klīnikās, iztērējot aptuveni miljons dolāru.

Pagājušajā gadā estrādes spīdeklis jau atkal nonāca uz ķirurga galda. Viņš sūdzējās par aizdusu, ko domāja, ka rada liekais svars. Izrādījās vēderā bija milzu audzējs, kuru veiksmīgi izoperēja. Veidojumā atklāja ļaundabīga audzēja šūnas.

Mūziķis atzina, ka pēc visām veselības problēmām ļoti baidās no nāves.

”Esmu bijušais vēža slimnieks, bijušais narkomāns, kā jau visi zina. Es ļoti baidos no patoloģijām,”  Šura.

Ārsti dziedātājam noteica stingru diētu, ēst viņš var tikai dārzeņus un gaļu, kas nav trekna. Jāatsakās bija arī no alkohola. Gada laikā mākslinieks zaudējis 40 kilogramus liekā svara.

Domas par nāvi nepamet Šuru, viņš ir sagatavojis visu nepieciešamo bērēm. Pirms vairākiem gadiem dziedātājs iegādājies zemi kapsētā un iestādījis uz nopirktās zemes bērzus, viņam ir grezns, balts zārks, kuru uzdāvinājis atbalstītājs.

Šura vēlas, lai viņa apbedījuma vietas nožogojums tiek uztaisīts ar viņa masīvās gultas elementiem. Kā nekā – tagad viņš guļ savā karaliskajā gultā, bet vēlāk gulēs zemes klēpī.

2 komentāri