”Vēlējās nodarīt sāpes un miesas bojājumus.” Pret sievieti, kura piekāva Pjehas dēlu, ierosināta krimināllieta

0 Komentāru
”Vēlējās nodarīt sāpes un miesas bojājumus.” Pret sievieti, kura piekāva Pjehas dēlu, ierosināta krimināllieta
INSTAGRAM

Krievijas prese raksta, ka noklausoties liecinieku teikto, saistībā ar mūziķa Stasa Pjehas septiņus gadus vecā dēla Pjotra piekaušanu, izmeklēšanas birojs ierosinājis krimināllietu. Futbola tiesneša Bezborodova sievai Irinai draud arests.

Pēc piedzīvotā uzbrukuma, kas beidzās ar galvas un ķermeņa traumām, Stasa septiņus gadus vecais dēls atrodas slimnīcā.

Futbola tiesneša sieva pati ir māte trīs bērniem, bet tas neatturēja viņu no uzbrukuma zēnam.

Hospitalizācija un galvas trauma! Piekauts Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls

Stasa Pjehas bijusī sieva: dēls atrodas slimnīcā. Priekšā darbs ar neirologu

Mūziķa ģimene un viņu jurists Sergejs Žorins panāca krimināllietas ierosināšanu.

”Sieviete rīkojusies apzināti, balstoties uz pēkšņu personisku naidu pret jauno Pjotru Staņislavoviču. Vēloties nodarīt fiziskas sāpes un miesas bojājumus, viņa satvēra zēna roku un, turot viņu šajā pozīcijā, vilka vismaz metru, pēc tam ar lielu fizisku spēku meta bērnu uz priekšu. Zēns nokrita, atsitot galvu, ķermeni un ekstremitātes uz cietas zemes virsmas,” teikts izmeklēšanas biroja dokumentos.

Savu darbību rezultātā Bezborodova nodarījusi zēnam fiziskas sāpes un miesas bojājumus: smadzeņu satricinājumu, aizvērtu galvas traumu, krūškurvja traumu, kreisā gurna traumu, galvas mīksto audu sasitumu. Tas viss kvalificējams kā viegls kaitējums veselībai, kas prasa mazāk nekā 21 dienu ārstniecības iestādē.

Ja sievieti atzīs par vainīgu, viņai draud nopietns naudas sods, piespiedu darbs vai brīvības atņemšana uz četriem mēnešiem.

Likuma pants, pēc kura ierosināta krimināllieta, tātad arī soda mērs – vēl var mainīties, vadoties no zēna veselības stāvokļa.

0 Komentāru