Vairāku gadu ilga tiesāšanās! Sadalīta Stepaņenko un Petrosjana manta

1 komentārs
Vairāku gadu ilga tiesāšanās! Sadalīta Stepaņenko un Petrosjana manta
INSTAGRAM

Humora zvaigznes Jevgeņijs Petrosjans un Jeļena Stepaņenko laulībā nodzīvoja teju 30 gadus, līdz izlēma iet katrs savu ceļu. Pēc šķiršanās bija nepieciešami vairāki gadi, lai sadalītu kopdzīves laikā iegādāto mantu un nopelnītos līdzekļus.

Krievijas prese raksta, ka slavenības laulības laikā iegādājās gan mājas, dzīvokļus, gan mākslas priekšmetus, automašīnas un rotaslietas.

Bagātība uz 500 lappusēm: Petrosjans un Stepaņenko dala kopdzīves laikā iegādāto mantu

Stepaņenko no Petrosjana pieprasa naudu, ko viņš pēdējos laulības gados iztērējis ēdienam

Noslēdzošā tiesas sēde ilga vairākas stundas, jo tiesnesis nosauca ikvienu īpašumu, kopdzīves laikā iegādāto lietu, paziņojot, kurš no pāra to iegūst.

Īpašumi tika sadalīti proporcijās 50/50, bet jau atkal radās liela diskusija, kurus īpašumus, kurš no pāra iegūs, humora zvaigznēm bija savas vēlmes gan par sevi, gan bijušo laulāto draugu.

Stepaņenko vēlējās, lai glezna ar nosaukumu ”Vecais ozols” tiek bijušajam vīram, pati viņa ieguva savā īpašumā grāmatas ”Mūsdienu psihopāti” un ”Okultisms un seksualitāte”.

Kļuvis zināms, ka šķiroties Jeļena un Jevgeņijs centās visu nokārtot pašu spēkiem, vīrietis bijušajai sievai pat uzdāvināja vienu no saviem dzīvokļiem, bet tas viņai nav bijis gana, lai noticētu Jevgeņija nesavtīgumam.

Vērtīgo eksponātu saraksts aizņēmis vairāk nekā 500 lapaspuses. Par vērtīgāko pāris nosauc īpašumu, kas ir 516 kvadrātmetrus liels, tiesas laikā to izmantoja Stepaņenko. Petrosjans telpas iegādājās, lai izveidotu muzeju. Vēl tika sadalīti pieci dzīvokļi un lauku īpašums.

Tiesa varēja beigties daudz ātrāk, ja Stepaņenko būtu laidusi īpašumos, kuros dzīvoja, tiesu pārstāvjus – novērtēt īpašumu, mākslas priekšmetu vērtību, tomēr sieviete izvēlējās novilcināt tiesu.

Vai mantas sadalīšana ir beigas bijušo mīlnieku attiecību peripetijām?

Gaida otro? Humorista Jevgeņija Petrosjana jaunā sieva ieintriģē ar apaļu vēderiņu

1 komentārs