Vai apstiprināsies radniecība? Mašas Rasputinas meita paziņo, ka pusbrālis viņai seksuāli uzmācies

0 Komentāru
Vai apstiprināsies radniecība? Mašas Rasputinas meita paziņo, ka pusbrālis viņai seksuāli uzmācies
INSTAGRAM

Dziedātājas Mašas Rasputinas jaunākā meita Maša Zaharova paziņo, ka pusbrālis, ar kuru viņiem ir viens tēvs, ir viņai – seksuāli uzmācies. Vīrietis noliedz paziņojumu un uzsver, ka netic viņu radniecībai!

Romāns Zaharovs ir šokēts par jaunietes paziņojumiem un neko nevēlas dzirdēt par māsu. Tāpat Romānam nav izveidojušās labas attiecības ar slaveno pamāti un viņš domā, ka sieviete izmanto viņa tēvu, producentu Viktoru Zaharovu.

Video: 56 gadus vecā Maša Rasputina demonstrē slaido augumu bikini

”Rasputina dzemdēja tēvam meitu tikai tāpēc, ka vēlējās viņu noturēt. Viņa nekad nekļūs par oficiālu mana tēva sievu, viņa ar savu meitu ir bezpajumtnieces, kuras dzīvo prestižā rajonā manas mātes mājā. Tēvam ir 65 gadi viņš vienkārši baidās no pārmaiņām, tāpēc visu pacieš. Viņam ar Rasputinu nav ģimenes, viņi guļ dažādās istabās, viņiem nav seksa,” raidījumā ”Прямой эфир” paziņo Romāns.

Jaunais vīrietis uzskata, ka Rasputina dzemdējusi Mašu no cita vīrieša, tāpēc nodeva savu bioloģisko materiālu, lai pārbaudītu radniecību ar jaunieti.

DNS tests uzrādīja, ka iespējamība, ka Mašai un Romānam ir kopējs vecāks sastāda 91.99%, iespējamība, ka viņi nav radinieki, ir 8.1%.

Lai būtu pilnīga pārliecība par radniecību, ir jāveic DNS tests starp 21 gada veco Mašu un viņas tēvu Viktoru.

Foto: INSTAGRAM

Jauniete ir droša, ka ir meita savam tēvam, bet vēlas, lai Romāns nebūtu viņas pusbrālis.

Maša raidījumā neslēpa, ka brālis, kad viņai bijuši 17 gadi, piedāvājis pārgulēt. Viņa bijusi nevainīga un viņš uzstājis, ka būs Mašas pirmais vīrietis.

”Viņš pat savai mammai teica, ka nemanot piejauks manam dzērienam narkotikas un tad ļausies cietsirdīgam seksam,” tā Maša.

Jauniete nenoliedz, ka pirms pāris gadiem par Romāna piedāvājumiem pastāstījusi mammai, kura ieteikusi turēties pa gabalu no brāļa.

Foto: YOUTUBE

”Tā mazā gnīda man par meitu der. Pie visa vainīga Rasputina. Nevajag vecumdienās dzemdēt bērnus. Viņai abas meitas ir ne līdz galam ”uztaisītas”. Maša ņēma tēva telefonu, zvanīja viņa kolēģiem un piedāvāja sevi,” tā Romāns.

Maša sākusi saņemt draudu vēstules, kas rakstītas ar asinīm, viņa domā, ka pie vainas ir brālis, kā nekā viņš izrāda agresiju, ir sitis viņu un uzmācies.

0 Komentāru