Ukrainas lielāko vaigu kaulu īpašniece Anastasija uz pusi palielina krūtis, lai iegūtu vēlamo izmēru

19 komentāri
Ukrainas lielāko vaigu kaulu īpašniece Anastasija uz pusi palielina krūtis, lai iegūtu vēlamo izmēru
INSTAGRAM

Ukrainas ”influencere” Anastasija Pokrišuka, kura iemantojusi Eiropas uzmanību, pateicoties lielajiem vaigu kauliem, devusies uz Turciju, kur palielinājusi krūtis līdz sev vēlamajam izmēram. Anastasija neslēpj, ka šie uzlabojumi nav pēdējie viņas plānos.

Šoreiz Turcijas apmeklējuma laikā Anastasija “atsūkusi” taukus no muguras un viena no gurniem. Sieviete priecājas par iespēju veikt liposakciju, jo vietās, kur viņa citas reizes “atsūkusi” taukus – nav nācis klāt ne grams.

Ukrainas lielāko vaigu kaulu īpašniece Anastasija publisko ”karstus” video! Vai skaistules sirds ir iekarota?

Foto: INSTAGRAM

Ukrainas lielāko vaigu kaulu īpašniece parāda, kā izskatījusies 18 gadu vecumā

”Tādas krūtis esmu gribējusi vienmēr, bet daba mani radīja kā zēnu, bez krūtīm, neskatoties uz to, ka esmu sieviete. Pirmajā operācijā varēja ievietot uz pusi mazākus implantus, nekā es vēlējos. Gada laikā āda pastiepās un klīnika izpildīja manu vēlmi,” sociālajos tīklos stāsta Anastasija.

Ja pēc pirmās operācijas lielo vaigu kaulu īpašnieces krūšu implantu izmērs bija 450 CC nu tas ir 800 CC. Operācijas laikā padarīta vēl simpātiskāka arī krūšgalu oreola.

Anastasija vairākas reizes gadā dodas uz Turciju, kur veic dažādas plastiskās operācijas, kā arī medicīnas un skaistuma procedūras – krūšu palielināšana, tauku “atsūkšana” no muguras, gurniem, vēdera, zoda, rokām, ”sešpakas” izveide, ”Brazīliešu” pēcpuses izveidošana, zobu salabošana un dārgu ”kroņu” uzlikšana.

Iespaidīgos vaigu kaulus ekstravagantā persona iegūst ar botoksa injekcijām.

Plastiskā ķirurģija ļauj ”influencerei” būt sportiskā, tvirtā formā, neapmeklējot sporta zāli, ēdot visu, ko gribas!

Foto: ekstravagantā ukraiņu ”influencere” demonstrē ķirurģiskā ceļā iegūto ”sešpaku”

19 komentāri