”Tu krīti un salūsti.” Seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne par bērna zaudējumu un vilšanos vīrā

0 Komentāru
”Tu krīti un salūsti.” Seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne par bērna zaudējumu un vilšanos vīrā
YOUTUBE

Seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne Nellija Uvarova intervijā atklājusi, ka viņas attiecības ar vīru nav tik lieliskas, kā viņa vēlētos, liekot aizdomāties par krāpšanas faktu viņas ģimenē. Aktrise neslēpj arī, ka laulības laikā zaudējusi bērnu, piedzīvojot spontāno abortu.

Nellija ar vīru Aleksandru Grišinu audzina desmit gadus vecu meitu Iju un četrus gadus vecu dēlu Ignatu.

Sirmi mati un liekais svars: kā gadu laikā mainījusies seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne Nellija Uvarova?

Foto: YOUTUBE

Aktrise atklāj, ka neilgi pēc meitas dzimšanas viņa ātri vien palikusi atkārtoti stāvoklī, bet zaudējusi atvasi, tas bijis liels trieciens. Traģiskajā periodā seriāla zvaigzni atbalstījis vīrs.

Pēc gadiem, saprotot, ka viņa atkal ir pēcnācēja gaidībās, Nellija nespējusi tam noticēt. “Neglītais pīlēns” galvenās lomas atveidotāja nepārtraukti aizmirsusi, ka ir stāvoklī, jo smadzenes atteikušās tam ticēt, tā tas turpinājies līdz pat pēdējai grūtniecības dienai.

Aktrise nespēj dot padomu sievietēm, kuras ir zaudējušas atvases, bet zina, ka vienmēr ir jāvirzās dzīvē uz priekšu. Neskatoties uz padomu, Nellija joprojām sēro par nedzimušo bērnu, neatsakoties no tumšu toņu apģērba.

Foto: baumo par ”Neglītā pīlēna” zvaigznes Nellijas Uvarovas grūtniecību

Foto: YOUTUBE

Nellija nenoliedz, ka pēdējā laikā viņas ģimenes dzīve “sašķobījusies”, viņa ir vīlusies savā vīrā kā cilvēkā, viņai ir grūti būt laulībā ar Aleksandru visu glābj tikai bērni.

”Laiks iet, sākumā daudz ko neredzi, bet vēlāk sāc redzēt. Uz kaut ko piever acis uz kaut ko pārstāj pievērt acis. Svarīgi ir saglabāt sevi un nebūt atkarīgai no cilvēka domām, kuram tu gadiem uzticies. Tu krīti un salūzti, tad saproti, ka tā cilvēka viedoklis tev vairs neko nenozīmē, jo viņš jau sen nav tev autoritāte, viņš jau sen arī pats sev melo,” tā Nellija šovā “Скажи Гордеевой”.

Aktrise atrodas nogaidīšanas posmā viņa visu vēro, izdara secinājums, un tad rīkosies.

View this post on Instagram

A post shared by STAR_ALBUMM (@star_albumm)

0 Komentāru