Timati ”līgaviņa” atgriezusies Spānijā! Reperis pieķerts randiņā ar citu ”Vecpuiša” dalībnieci

0 Komentāru
Timati ”līgaviņa” atgriezusies Spānijā! Reperis pieķerts randiņā ar citu ”Vecpuiša” dalībnieci
INSTAGRAM

Modele Marija Vēbere kļuva par vienu no apspriestākajām šova “Холостяк”, jeb ”Vecpuisis” dalībniecēm. Sievieti sauc par Timati dēla mātes kopiju, fani domāja, ka Marija uzvarēs šovā, bet sieviete ātri vien zaudēja mīlas spēlē un uzvaras gods tika topošajai aktrisei Jekaterinai Safarovai.

Šonedēļ Katja pameta Maskavu un atgriezās Spānijā, kur jau daudzus gadus veido savu dzīvi. Pēc šova jaunā sieviete neslēpa, ka ir pārvākusies dzīvot uz Krieviju – tas nav bijis ilglaicīgs solis.

Timati paskaidro, kāpēc ”izbrāķējis” igauņu daiļavu un izvēlējies sev citu ”līgaviņu”

”Attiecības ar Timati nav tajā etapā, lai mēs domātu par bērniem.” Repera ”līgaviņa” paziņo, ka viņi turpina tikties

Tiklīdz Katja bija aizbraukusi, reperis pievērsās Marijai. Viņi kopā devās – sērfot un braukt ar ”veikbordu”.

Interesanti, ka kopā ar reperi un modeli atpūtās arī Timati meita Alisa, kura redzama mūziķa ”Instagram” stāstos.

Timati un Marija nepublisko kopīgas fotogrāfijas, bet vienāda lokācija, vienā laikā braucieni ar jahtu un sērfošana nav sagadīšanās.

Par slavenības un šova dalībnieces attiecībām sāka baumot uzreiz, kā beidzās šova filmēšana, jo Timati tieši ar Mariju devās atpūsties uz Maldivu salām.

Marija to skaidroja, sakot, ka uzdāvināja reperim ekskluzīvu sērfošanas dēli un viņš izlēma atbildēt viņas laipnībai, uzaicinot ceļojumā.

Timati ar šova uzvarētāju Katju sabiedrībā devās tikai vienreiz, apmeklējot saviesīgu pasākumu, vēlāk pāri neviens neredzēja kopā pavadot laiku. Katja faniem atzinās, ka nedzīvo kopā ar mūziķi, bet nevēlējās iedziļināties detaļās, kas skar viņu attiecības.

Neskatoties uz Timati tikšanos ar Mariju, Katja turpina valkāt viņa dāvātās rotaslietas un demonstrē tās nevienā vien fotogrāfijā. Reperis Katjai šova laikā uzdāvinājis rotaslietas 27 miljonu rubļu vērtībā.

0 Komentāru