Timati bijusī mīļotā Anastasija: Man ir būtiski, lai vīrieša vārdi sakrīt ar darbiem

1 komentārs
Timati bijusī mīļotā Anastasija: Man ir būtiski, lai vīrieša vārdi sakrīt ar darbiem
INSTAGRAM

Šovasar repera Timati bijusī mīļotā, modele Anastasija Rešetova izdeva singlu “Без него”, kurā pāra fani saklausīja rindas, kas veltītas reperim. Anastasija vēlas sev līdzās vīrieti, kurš ne tikai skaisti runā, bet vārdus pierāda ar darbiem. Skaistule ir gatava jaunai mīlestībai.

Anastasija nemīl stāstīt par savu privāto dzīvi, neskatoties uz to, daudzi ir droši, modele ir atradusi kādu, kas ”dziedē viņas brūces” pēc šķiršanās.

”Mums bija neveselīgas attiecības. Nodevības atkārtojās.” Timati dēla māte skaidro, kāpēc izšķīrusies no repera

Sociālajā tīklā publiski saplūcas repera Timati bijušās mīļotās

Brunete informē, ka kontaktējas ar kādu atbalstītāju, bet neatklāja ne vīrieša personību, ne to, kā attīstās viņu attiecības.

Seksīgā modele faniem neslēpa, ka vīrieša izskats nav galvenais, lai iekarotu viņas sirdi.

”Vīrieša skaistums ir iekšējais spēks un pārliecība. Kad apzinies, ja atbalstīsi, viņš apgriezīs “kājām gaisā” pasauli. Skaists vīrietis ir atbildīgs – par sevi, savām rīcībām, panākumiem un zaudējumiem,” Anastasija.

Sievietei lielu uzmanību pievērš spēcīgā dzimuma pārstāvja raksturam un uzvedībai.

”Man ir būtiski, lai vīrieša vārdi sakrīt ar viņa darbiem,” stingri nosaka Anastasija.

Vairākus gadus Anastasija satikās ar reperi Timati un 2019. gadā dāvāja mūziķim ilgi gaidīto dēlu Ratmiru. Fani bija droši, ka reperis apprecēsies, bet viss izvērtās otrādi. Drīz vien pēc atvases dzimšanas pāris izšķīrās.

”Līdz šim biju naiva muļķe, tāda, kā tīņu gados. Negribu atklāt sīkumus, bet man bija ļoti slikti. Vairāki momenti pilnībā sagrāva “gleznu par ideālo dzīvi”,” pēc šķiršanās teica Anastasija.

Modele nu ir gatava nopietnām attiecībām, bet interesantiem būs grūti ar viņu iepazīties, kā nekā Anastasija iepazīstas tikai saviesīgos pasākumos, vai, pateicoties draugu lokam.

Puskaila un bez krūšu implantiem! Internetā parādījušās seksīgas Timati ”līgaviņas” fotogrāfijas

1 komentārs