“Tik daudz pudeļu savā dzīvē neesmu redzējis.” Gogens turpina cīņu ar sievas pensionāres alkoholismu

10 komentāri
“Tik daudz pudeļu savā dzīvē neesmu redzējis.” Gogens turpina cīņu ar sievas pensionāres alkoholismu
INSTAGRAM

Mūziķis, aktieris, šovmenis Gogens Solncevs nepadodas un arī 2021. gadā cenšas vest pie prāta sievu pensionāri. Šoreiz Jekaterina iekārojamo vīrieti nepatīkami pārsteigusi ar pārmērīgu alkohola lietošanu.

Krievijas presei Gogens atklājis, ka gadu sācis ar vasarnīcas sakopšanu un pagrabā atradis neskaitāmas alkohola pudeles.

Iekārojamais Gogens par seksu ar sievu pensionāri: Sten, kā ievainota vilcene

Iekārojamais Gogens parāda, kā sieva pensionāre izjaukusi viņa dzimšanas dienu

Mākslinieks nekad dzīvē vienuviet nebija redzējis tik daudz tukšu alkoholisko dzērienu pudeļu. Maisos, kuros tiek glabāti graudi, Jekaterina slēpusi stiprā alkohola pudeles un alus skārdenes. Slavenībai izdevās saskaitīt astoņus atkritumu maisus.

“Rekords! Tik daudz tukšu alkohola pudeļu savā dzīvē neesmu redzējis. Visiem ir zināms, ka nelietoju alkoholu, bet mana sieva mīl šāda veida dzērienus. Nesen Katja izgāja rehabilitācijas kursu, bet joprojām mēdz “norauties”,” tā Gogens.

Vasarā un rudenī aktieris sievu speciāli aizsūtīja uz laukiem, lai viņa būtu tālāk no kārdinājuma iedzert un baudītu svaigu gaisu.

Gogens neslēpj, ka ātri vien sieva kļuva par vietējā ciema zvaigzni, iedraudzējās ar alkoholiķiem un izklaidējās pa vecajai ”modei”.

Aktieris sāka 2021.gadu ar grāmatas izdošanu, kā arī ievēlējās vēlēšanos – iekarot Allas Pugačovas sirdi.

Vai Gogenam izdosies panākt, ka 70 gadus vecā sieva tiek galā ar alkoholismu?

Iekārojamais Gogens publisko kadrus no sievas pensionāres 70 gadu jubilejas