”Tētuka meitiņas” zvaigzne pēc operācijām un rehabilitācijas atsācis staigāt

0 Komentāru
”Tētuka meitiņas” zvaigzne pēc operācijām un rehabilitācijas atsācis staigāt
YOUTUBE

Pagājušā gadā seriāla ”Tētuka meitiņas” zvaigzne Mihails Kazakovs piedzīvoja traģēdiju, aktieris nokrita no 12 metru augstuma. Ekrānu zvaigzne izdzīvoja, bet bija jāpārkārto sava dzīve un “jāsēžas” invalīdu ratiņos.

Teju gadu aktieris bija spiests pārvietoties ar invalīdu ratiņu palīdzību, vēlāk, iesaistot arī kruķus.

Visi pārbaudījumi nu ir aiz muguras, aktieris sociālajos tīklos nodemonstrējis, ka jau atkal spēj pārvietoties bez palīgierīcēm.

Ekrānu zvaigzne sociālajos tīklos neslēpj, ka rehabilitācija nav bijusi viegla, jo sākumā katrs solis, kāju kustība sagādāja neizturamas sāpes. Viņš nepadevies un cīnījies, par motivāciju saucot savas meitas.

”Pandēmijas laikā smagi traumēju kājas, šis cilvēks man dāvāja otro iespēju mācīties no jauna staigāt – salika kopā kājas, ievietoja plāksnes. Sekoja ilga rehabilitācija, bet tas ir nieks, salīdzinot ar to laimi, kādu man dāvāja ārsts – piecelties kājās un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi kopā ar ģimeni. Ja nebūtu viņš, viss būtu beidzies sliktāk,” aktieris velta ārstam labus vārdus un publisko kopbildi.

Mihails nokrita no 12 metru augstuma, apskatot filmēšanas vietu, kritiena rezultātā Kazakovs salauza abas kājas. Nu viņa kājās ievietotas divas plāksnes un 20 skrūves.

Ieraksta komentāros atbalstītāji atbalsta 33 gadus veco aktieri, vēlot spēku, veselību un pilnīgu atveseļošanos, citi piebilst, ka viņš piedzimis laimes krekliņā.

0 Komentāru