”Tētuka meitiņas” zvaigzne Miroslava Karpoviča izskaidro faniem sava tievā auguma noslēpumu

11 komentāri
”Tētuka meitiņas” zvaigzne Miroslava Karpoviča izskaidro faniem sava tievā auguma noslēpumu
INSTAGRAM

Aktrise, seriāla ”Tētuka meitiņas” zvaigzne Miroslava Karpoviča bieži vien saņem atbalstītāju nopēlumu saistībā ar pārāk lielo tievumu. Ekrānu zvaigzne paskaidro, kāpēc ir tik tieva.

Miroslava Krievijas presei paziņojusi, ka neievēro drastiskas diētas, tievums ir ķermeņa specifika, kuru viņa aizrautīgi neveido.

Aktrise ēd visu, ko vēlas, bet nepārēdas, jo pārēdoties vēlas gulēt un viņa jau tāpat katru nakti nenoguļ veselīgam dzīvesveidam paredzētās 8-10 stundas.

”Tētuka meitiņas” zvaigzne uzsver, ka dievina saldumus un to ēšanu neierobežo.

Formu aktrise uztur, daudz staigājot, peldoties baseinā un veicot dažādus vingrinājumus. Pēc baseina muskuļus viņa atslābina ar jogu.

Sportam Mirsoslava velta stundu – katru dienu, tas, pēc aktrises domām, ir gana daudz, lai justos lieliski un būtu formā.

Lai atjaunotu vitamīnu un minerālu daudzumu asinīs, aktrise ļaujas ārstu apmeklējumam un sistēmām, kas ir lielisks veids, kā ātri sabalansēt iztrūkstošos vitamīnus organismā.

Fanu tekstiem par sažuvušu, izkaltušu ķermeni ekrānu zvaigzne nepiekrīt, bet paziņo, ka ķermenis ir tvirts un ne reizi vien viņai jaunieši ir teikuši, ka tādu kāju/ikru dēļ būtu gatavi viņu apprecēt.

11 komentāri