Televīzijas zvaigzne Nastja Ivļeva atklāj savu notievēšanas recepti

0 Komentāru
Televīzijas zvaigzne Nastja Ivļeva atklāj savu notievēšanas recepti
INSTAGRAM

29 gadus vecā Krievijas televīzijas zvaigzne Nastja Ivļeva ikdienā saņem daudz dažādus jautājumus saistībā ar savu tievo, tvirto augumu. Jaunā sieviete beidzot atklāj notievēšanas recepti.

Nastja fanus uzrunājusi sociālajā platformā ”Telegram”. Zvaigzne atklājusi, kā izdevies notievēt, esot karantīnā.

Mājās sēdēšana likusi sievietei koriģēt ēšanas paradumus, kā nekā slimošana ar koronavīrusu padarījusi viņu vārgu un mazkustīgu, tas licis “apaugt” ar liekajiem kilogramiem.

Nastja nav ievērojusi nekādas stingras diētas, bet gan atteikusies no ēdiena – četras stundas pirms miega. Reizēm izdevies neēst pat piecas stundas pirms gulēt iešanas.

Vēlāk tas iegājis režīmā, un jau sešos vakarā viņas mute bijusi kā “aiz atslēgas”.

Pēc sešiem viņa dzērusi tikai ūdeni, nekādas tējas, kafijas, sulas vai limonādes. Televīzijas zvaigzne nelietojusi alkoholu, kas ir būtiski, jo alkohols veicina pieņemšanos svarā.

”Nakts laikā notiek “pareizā” badošanās, kamēr mēs guļam, organisms ”sadedzina” liekās kalorijas. Tā notiek tikai ja guļam labi – miegam ir liela nozīme. Jāguļ vismaz septiņas stundas, tad viss būs kā vajag,” faniem atklājusi Ivļeva.

Nastja brīdinājusi atbalstītājus, ka savu recepti neuzskata par maksimāli pareizu, bet ir droša, ka tas viss nenodara arī ļaunumu.

Ko tu domā par Krievijas šovbiznesa zvaigznes notievēšanas recepti?
0 Komentāru