”Tas tāpēc, ka vecāki mani nemīlēja.” ekstravagantais krievu blogeris Aleksejs Žudkovskis par savu izskatu

1 komentārs
”Tas tāpēc, ka vecāki mani nemīlēja.” ekstravagantais krievu blogeris Aleksejs Žudkovskis par savu izskatu
INSTAGRAM

Populārais Krievijas ”influenceris”, kura viedoklī sociālajos tīklos ieklausās vairāk nekā miljons cilvēku, paziņojis, ka viņa ekstravagantais izskats radies, jo vecāki viņu nav mīlējuši. Sarkanas lūpas un augstpapēžu apavi ir veids, kā Aleksejs vēlas iegūt uzmanību, kas sniegtu mīlestību.

Jauniešu elks atbalstītājiem bieži vien demonstrē bērnības fotogrāfijas, kurās jau redzams ar kosmētiku uz sejas, valkājot kleitas un augstpapēžu apavus.

@zhidkovskiy.mood##жидковский ##лешажидковский ##муд ##жиза♬ оригинальный звук – Жидковский MOOD

Ar fotogrāfijām viņš vēlas parādīt, ka viņa tēls ir patiess un nāk no viņa paša, ka tam nav nekādas ietekmes no tā, kas šobrīd ir moderni.

Puisis neslēpj, ka sieviešu apģērbs, kosmētika viņu sākusi ieinteresēt, jo tā viņš vēlējies piesaistīt sev vecāku uzmanību. Nu viņam ir 25 gadi un viņš joprojām cenšas.

@zhidkovskiy.mood##жидковский ##лешажидковский ##собака ##жиза♬ оригинальный звук – Жидковский MOOD

“Man tas sākās organiski. Mīlu uzmanību. Vecāki vienmēr bija aizņemti darbā, lai dotu man visu to labāko, aizmirstot par mīlestību. Mani uzaudzināja aukles, kuras ienīdu. Ar tēlu vēlējos pateikt – vecāki paskatieties, ir problēma, kaut gan neuzskatu to par problēmu,” skaidro Aleksejs.

Jaunais vīrietis arī piebilda, ka viņa panākumiem nav nekāda sakara ar vizuālo tēlu, bet gan ar prasmi runāt un “asajiem” izteicieniem.

@zhidkovskiy.mood##жидковский ##лешажидковский ##азбукавкуса ##жиза♬ оригинальный звук – Жидковский MOOD

1 komentārs