“Tas nav autisms.” Lolita beigusi klusēt un publiski atklājusi meitas Evas diagnozi

8 komentāri
“Tas nav autisms.” Lolita beigusi klusēt un publiski atklājusi meitas Evas diagnozi
YOUTUBE

Krievijas estrādes dīvas Lolitas meitai Evai ir jau 22 gadi. Par mūziķes atvases slimību baumoja jau no viņas dzimšanas, bet Lolita izvairījās no komentāriem, beidzot estrādes zvaigzne atklāj patiesību.

Krievijas prese raksta, ka Lolitas vienīgā meita pasaulē nāca 1998. gadā. Tajā laikā mūziķe bija precējusies ar Aleksandru Šekalo, kurš deva meitenei savu uzvārdu, apzinoties, ka nav Evas bioloģiskais tēvs. Pēc diviem gadiem ģimene izjuka.

Somiņa līdzinās aptiekai! Lolita atzīstas, ka cieš no panikas lēkmēm

”Man no domām par laulībām sāp mugura.” Lolita atbildējusi uz baumām par sestajām kāzām

Visu meitenes dzīvi Lolita cenšas viņu turēt pa gabalu no preses un atbalstītāju uzmanības, tāpat viņa vienmēr atsakās atbildēt uz jautājumiem, kuri skar Evu.

Patiesību par meitu un viņas slimību Lolita atklāja pašas vadītajā TV šovā “ДНК-шоу”.

“Neesmu no tām, kuras vēlas bērnus, vienmēr to esmu izjutusi. Kas saistās ar Evu – mums ir problēma, kas radās, jo viņa piedzima priekšlaicīgi. Tas nav autisms, bet gan Aspergera sindroms. Diagnoze uzstādīta nesen,” raidījumā paziņoja Lolita.

Aspergera sindromam ir raksturīgas vairākas pazīmes: grūtības sazināties, grūtības savstarpējās attiecībās, iztēles un radošās darbības trūkums.

Estrādes zvaigzne saka, ka Evai sindroms parādās kā periodiska ieciklēšanās uz kādu lietu un nepieciešamību, vienmēr rokās ko kustināt.

Mūziķe veica arī DNS testu, kas ļāva uzzināt visu par viņas gēniem. Atklājies, ka Lolita pēcnācējiem var nodot vairākas slimības – smagu garīgo atpalicību, Žakena sindromu, kas sevī iekļauj smagus smadzeņu, sirds un aknu bojājumus. Par laimi Eva nav mantojusi nevienu no šīm saslimšanām.

22 gadus vecā Eva dzīvo Kijevā kopā ar vecmāmiņu, viņa ir pabeigusi universitāti un uzsākusi savu patstāvīgo dzīvi.

Gultas prieki ar afroamerikāni: Lolita pēc šķiršanās atgūst ”nokavēto”

8 komentāri